SOCIALIAI ATSAKINGIEMS

Ieškantiems būdų atiduoti duoklę Kauno ir Lietuvos bendruomenei – ilgalaikės ir prasmingos „Žalgirio“ socialinės iniciatyvos. Sportas – ne tik pramoga ar laisvalaikio būdas, bet ir ideali terpė skleisti socialiai atsakingas idėjas: prisidėti prie jaunimo ugdymo, grupių socialinėje atskirtyje integravimo į visuomenę, paskatinti judėti Z ir Alfa kartas, didinti susidomėjimą sportu ar užimtumą bendrai, raginti gyvenime turėti idealus bei tikslus bei jų siekti.

MŪSŲ SPRENDIMAI:

ONE TEAM PROGRAMOS PARTNERIS

Norint pabrėžti dėmesį bendruomenei, siūlome prisidėti prie integracijos tarptautiniame socialiniame projekte „One Team“, kuriame sportas ir krepšinis naudojamas būtinųjų jauno žmogaus asmens savybių vystymui ir edukacijai. 12 savaičių intensyvioje sportinėje ir refleksinėje programoje dirba su pasirinkta socialinės atskirties grupe. Partneriui pasiūlyta galimybė ne tik sudalyvauti programos sesijose, džiuginti dalyvius dovanomis, bet ir reklamos paketas tarptautiniu mastu.

3×3 KREPŠINIO TURNYRO PARTNERIS

Vienas laukiamiausių „Žalgirio“ pavasario renginių – gatvės krepšinio 3×3 turnyras. Turnyru norime didinti susidomėjimą krepšiniu, futbolu ar kitomis sporto šakomis bei skatinti sveiką gyvenimo būdą bendruomenėje. Turnyre kasmet dalyvauja apie 150 komandų įvairiose amžiaus grupėse, sulaukiame 2000-3000 žiūrovų per dieną. Tai platforma didinti prekės ženklo žinomumą aktyviai ir sportiškai auditorijai, įrengiant pramogų erdvę žiūrovams, skiriant prizus dalyviams ar net pavadinant turnyrą savo vardu.

PROFESSIONAL CAMP/TALENT CAMP

Kauno „Žalgirio“ krepšininkų stovyklų tikslas – paruošti žaidėjus artėjančiam klubiniam sezonui, padėti pasiekti geriausią fizinę formą bei supažindinti jaunuosius talentus su profesionalaus sportininko kelio pradžia. Nors stovyklos vyksta ne sezoninio krepšinio metu, registraciją stovyklai ir veiklas viešiname „Žalgirio“ Youtube kanale bei interneto svetainėje, tad naujienos apie šias veiklas užima didelę eterio dalį. Projekto integracijos tinkamiausios prekių ženklams, kuriems svarbi sveikatos priežiūra, aktyvus sportas ir sveikas gyvenimo būdas.

„ŽALGIRIS“ – TAVO MOKYKLOJE

Akcijoje „Žalgiris – tavo mokykloje“ kviečiame dalyvauti jaunuosius krepšinio gerbėjus. Akcijos metu mokyklos registruojasi ir lankosi Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse, o aktyviausia mokykla sulaukia ypatingos dovanos – žalgiriečių vizito mokykloje besibaigiant mokslo metams. Išvyka į Kauno „Žalgirio“ rungtynes yra unikali galimybė šeimoms, klasei ar mokyklos bendruomenei puikiai praleisti laiką kartu už mokyklos sienų, o projekto partneriui – ideali terpė pasiekti tikslinę moksleivių auditoriją.