Mantas Rubštavičius pelnė 18 taškų ir buvo rezultatyviausias Kauno „Žalgirio“ žaidėjas pergalingose rungtynėse Stambulo „Galatasaray“, kurias kauniečiai laimėjo 77:66.
Žiūrėti video
Rugsėjo 12 d.
31 patinka
0 Komentarų
Naujausi straipsniai
Populiariausios naujienos
Vlog‘as iš Utenos: finalo atmosfera ir dar nematyti pergalės užkulisiai!
prieš 17 d.
46
3
Finalo vlog‘as: pergalės emocijos, M.Šerniaus palinkėjimas Cisco ir trenerio kalba!
prieš 19 d.
38
3