Bilietai neįgaliesiems, turintiems iki 30 % darbingumą

Asmenims, turintiems iki 30 % darbingumą, arba asmenims su judėjimo negalia, judantiems vežimėliuose, ir juos lydinčiam asmeniui suteikiama galimybė įsigyti bilietus į Kauno „Žalgirio“ rungtynes už simbolinę kainą*:

Eurolygos ir didžiosioms „Betsafe–LKL“ („Lietkabelis“, „Rytas“ ir „Neptūnas“) rungtynėms – 3 Eur + mokesčiai

LKL rungtynėms – 1 Eur + mokesčiai

* VIP bilietų kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių sektoriaus bilietų kainos.

Informacija apie vietas:

Asmenims su judėjimo negalia judantiems vežimėliuose:

Reguliarūs bilietai:

  • Bilietus į šias vietas galite įsigyti internetu pasirinkę zoną su pavadinimu „Su neįgaliojo vežimėliu“ arba „Žalgirio“ arenos bilietų kasoje.
  • Lydinčiam asmeniui įsigyjant bilietą, vietą rinktis šalia asmens su judėjimo negalia.

VIP bilietai:

  • VIP Premium klubo vietas galite įsigyti nuo paskelbiamos pardavimo dienos iki rungtynių pradžios likus septynioms kalendorinėms dienoms. Likus mažiau negu septynioms kalendorinėms dienoms iki rungtynių pradžios šie bilietai nebeparduodami. Dėl lydinčiajam skirtų vietų prašome kreiptis į „Žalgirio“ administraciją.
  • VIP ložėse esančios vietos parduodamos nuo paskelbiamos pardavimo dienos iki rungtynių dienos. Papildomos vietos į VIP ložes gali būti paskelbiamos likus trims darbo dienoms iki rungtynių pradžios. Norint sužinoti daugiau informacijos apie nepaskelbtas prekyboje vietas susisiekite su „Žalgirio“ administracija.
  • VIP ložėse esančios vietos parduodamos be lydinčių asmenų vietų arba su stovimomis lydinčių asmenų vietomis. Dėl stovimų lydinčiųjų vietų ložėse, prašome kreiptis į „Žalgirio“ administraciją.

 Asmenims turintiems iki 30 % darbingumą, tačiau nenaudojantiems neįgaliojo vežimėlio:

  • Neįgalieji, nenaudojantys neįgaliojo vežimėlio, gali pasirinkti vietas už specialią kainą „Žaliame“ (per „Betsafe–LKL“ rungtynes), „Mėlyname“ (per Eurolygos ir „Betsafe–LKL“ rungtynes) ir „Pilkame“ (per Eurolygos ir „Betsafe–LKL“ rungtynes) sektoriuose. Bilietus į šias vietas galima įsigyti „Žalgirio“ arenos kasoje ir internetu.
  • Perkant internetu pasirinkite „Iki 30 % darbingumo“ nuolaidą, kuri suteiks -70 % nuo tuo metu galiojančios kainos pasirinktame sektoriuje.

Jei turite klausimų ar Jums reikalinga pagalba renkantis bilietus, mielai į juos atsakysime susisiekus kontaktais:

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“
Karaliaus Mindaugo pr. 50, 44334, Kaunas
Telefonas: +370 616 44448
El. paštas: bilietai@zalgiris.lt