Naujienos

Tvarkaraštis

Data Komandos Lyga Transliuojama Vieta Bilietai / Rezultatai
2024
Birželio 12 d.
18:50
Vilniaus „Rytas“
Kauno „Žalgiris“
BTV+GO3 Vilnius 88:87
2024
Birželio 10 d.
18:30
Kauno „Žalgiris“
Vilniaus „Rytas“
BTV+GO3 „Žalgirio“ arena 91:81
2024
Birželio 7 d.
18:50
Vilniaus „Rytas“
Kauno „Žalgiris“
BTV+GO3 Vilnius 104:94
2024
Birželio 5 d.
18:30
Kauno „Žalgiris“
Vilniaus „Rytas“
BTV+GO3 „Žalgirio“ arena 88:89
Būsimų rungtynių data paaiškės artimiausiu metu.
Čempionų miestas

Čempionų miestas

Kviečiame pamatyti krepšinio sostinę – Kauną – kitomis akimis! Aplankykite „It’s Kaunastic“ maršrutą „Čempionų miestas“ ir sužinokite, kur treniruojasi jaunieji žalgiriečiai, kokioje netikėtoje vietoje buvo sužaistos pirmosios futbolo rungtynes Kaune, ar, kur randasi parduodamas Arvydo Sabonio namas. Žemėlapyje rasite pusšimtį sporto istoriją ir dabartį simbolizuojančių objektų Kaune, taip pat – trumpą daugelio sporto šakų istoriją, žalgiriečių garbės lentą bei kitas įdomybes. Maršrutas parengtas kartu su „Kaunas IN“ komanda.

Fanai

Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos gerbėjų-fanų veikla tęsiasi jau beveik 30 metų. Aistringiausiai „Žalgirį“ palaikantys sirgaliai Kauno sporto halės E tribūnoje pradėjo rinktis nuo 1987-ųjų. Jiems norėjosi ne tik ramiai sėdėti ir plojimais skatinti komandą gerai žaisti, bet aktyviai už ją sirgti ne tik Kaune, bet ir išvykose.

Žalgirinis – Jūsų šventėje!

Ar nepraleidžiate progos Kauno „Žalgirio“ rungtynėse nufotografuoti ar pasisveikinti su Žalgiriniu? Ar manote, kad jis pagyvintų Jūsų įmonės vakarėlį ar šeimos šventę? Jei taip – tai turime Jums gerų žinių. Nuo šiol galite savo šventėje sulaukti ir šio žaliai-balto talismano!

Sužinok daugiau!