Tvarkaraštis

Data Komanda Lyga Transliuojama Vieta Bilietai / Rezultatai
Spalio 23 d.
14:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Kėdainių „Nevėžis“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 0:1
Spalio 15 d.
12:00
Alytaus „Dainava“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Alytus 2:3
Spalio 8 d.
15:00
Kazlų Rūdos „Šilas“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Kazlų Rūda 1:0
Spalio 5 d.
16:30
Kauno „Kaunas“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV NFA stadionas 0:8
Rugsėjo 24 d.
13:00
Panevėžio „Panevėžys“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Panevėžys 4:0
Rugsėjo 17 d.
17:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Šilutės „Šilutė“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 3:2
Rugsėjo 11 d.
15:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Vilniaus „Žalgiris B“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 0:3
Rugsėjo 2 d.
19:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Radviliškio „Lokomotyvas“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 2:1
Rugpjūčio 28 d.
19:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Trakų „Trakai-2“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 4:2
Rugpjūčio 19 d.
19:00
Gargždų „Banga“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Gargždai 3:2
Rugpjūčio 14 d.
16:00
Telšių „Džiugas“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Telšiai 0:1
Rugpjūčio 9 d.
18:00
Palangos „Palanga“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Palanga 4:0
Rugpjūčio 5 d.
18:00
Kelmės „Kražantė“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Kelmė 1:5
Liepos 30 d.
19:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Vilniaus „Vilniaus Vytis“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 3:2
Liepos 5 d.
18:30
Kretingos „Minija“
Kauno „Hegelmann Litauen“
Kretinga 1:2
Liepos 2 d.
12:00
Kėdainių „Nevėžis“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Kėdainiai 3:0
Birželio 23 d.
19:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Alytaus „Dainava“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 2:1
Birželio 17 d.
18:30
Kauno „Hegelmann Litauen“
Kazlų Rūdos „Šilas“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 0:1
Birželio 7 d.
18:30
Kauno „Hegelmann Litauen“
Kauno „Kaunas“
S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 5:0
Birželio 4 d.
14:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Panevėžio „Panevėžys“
FutboloTV S.Dariaus ir S.Girėno stadionas 3:6
Gegužės 28 d.
14:00
Šilutės „Šilutė“
Kauno „Hegelmann Litauen“
Šilutė 0:2
Gegužės 20 d.
17:00
Vilniaus „Žalgiris B“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Vilnius 3:1
Gegužės 14 d.
12:00
Radviliškio „Lokomotyvas“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Radviliškis 2:2
Gegužės 6 d.
17:00
Trakų „Trakai-2“
Kauno „Hegelmann Litauen“
Vilnius 2:0
Balandžio 30 d.
18:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Gargždų „Banga“
FutboloTV Kauno NFA stadionas 1:1
Balandžio 24 d.
18:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Telšių „Džiugas“
Kauno NFA stadionas 1:3
Balandžio 17 d.
16:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Palangos „Palanga“
Kauno NFA stadionas 0:1
Balandžio 9 d.
19:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Kelmės „Kražantė“
Kauno NFA stadionas 0:2
Balandžio 1 d.
19:00
Vilniaus „Vilniaus Vytis“
Kauno „Hegelmann Litauen“
FutboloTV Vilnius 2:2
Kovo 25 d.
18:00
Kauno „Hegelmann Litauen“
Kretingos „Minija“
FutboloTV Kauno NFA stadionas 3:2
Šiuo metu futbolo sezonas nevyksta.