„Žalgirio“ verslo klubas

3840x530_VK

VERSLO AKSELERAVIMO VAKARAS LAPKRIČIO 19 D. „ŽALGIRIO“ ARENOJE

Renginio inovacijų partneris – technologijų bendrovė „Agmis“.

Verslo akseleravimo vakaras – tai konferencija, kurioje verslas, naudingos žinios, išskirtinės patirtys ir meilė Kauno „Žalgiriui“ susipina į vieną.

PROGRAMA:

17.00 val. PRANEŠIMAI VERSLO LYDERIAMS.

Vakaro metu pranešimus skaitys:

  • Pranešimą „Kriptovaliutos ir kiti burbulai“ apie ekonominius burbulus, inovacijas ir kriptovaliutas pristatys Justas Pikelis – kriptovaliutų įmonės „Monetha“ įkūrėjas, pritraukęs didžiausią pradinės stadijos investiciją startuoliui Baltijos šalyse ($37 milijonai), įtrauktas į „Forbes 30 Under 30“ sąrašą, „TEDx London“ pranešėjas.
  • „Prekės ženklas yra stiprus tiek, kiek juo didžiuojasi jį atstovaujanti komanda“. Kodėl vidinis marketingas įmonėje yra svarbus ir, kaip „Gjensidige“ darbuotojai augina prekės ženklo žinomumą, papasakos Raminta Vileniškienė, „Gjensidige“ rinkodaros vadovė Baltijos šalims.
  • Saulius Kaukėnas – technologijų įmonės „Agmis“ vadovas ir bendraįkūrėjas. „Tobulos kliento patirties link“: puiki kliento patirtis – rytojaus rinkodara. Pranešime bus pristatyta, kaip organizacijoms sklandžiai valdyti užklausas skirtinguose kanaluose (telefonu, el. paštu, „Facebook“ ar „WhatsApp“), sklandžiai dalintis informacija tarp organizacijos padalinių, su klientu bendrauti vienu balsu ir teikti suasmenintą aptarnavimą. Kartu pažvelgsime į kompiuterinės regos technologijų galimybes, kurios mus supančią aplinką paverčia verslo įžvalgomis.
  • Vidas Petraitis – „Lean Lt“ įkūrėjas ir vadovas. „Problemų sprendimas – XXI a. kompetencija Nr. 1. Kaip spręsti, norint klestėti?“ Pranešimo metu sužinosite, kaip vadovai gali dirbtinai kurti problemas organizacijoje. Kaip surasti esmines problemos priežastis ir išspręsti problemą iš esmės, kad ji daugiau nepasikartotų? Kartu su konferencijos dalyviais bus aptarta organizacijos kultūra, kuri paruošia darbuotojus būti gebančiais ir norinčiais problemas identifikuoti bei spręsti.

19:30 val. NEFORMALUS BENDRAVIMAS BEI EUROLYGOS RUNGTYNIŲ KAUNO „ŽALGIRIS“ – ATĖNŲ „PANATHINAIKOS“ STEBĖJIMAS.

Krepšinio rungtynės – tai ne vien galimybė stebėti aukščiausio lygio sportininkų pasirodymą, tai – galimybė patirti nepakartojamas emocijas leidžiant laiką audringos atmosferos, pramogų ir bendraminčių apsuptyje. Tai – galimybė stiprinti ir sutvirtinti ryšius, kuriuos vystyti kitoje aplinkoje nebūtų taip paprasta.

Apsilankymas nemokamas verslo klube užsiregistravusiems „Audi“ klubo nariams, VIP ložių nuomininkams, VIP parketinių vietų savininkams ir rėmėjams.

REGISTRACIJA KLUBO NARIAMS:

Būtina registracija į Verslo akseleravimo renginį: ČIA.

BILIETAI SVEČIAMS:

Pranešimai verslo lyderiams bei rungtynių stebėjimas Verslo klubo VIP ložėje – tik 150 Eur!

Parduodama tik 40 bilietų.

Norėdami įsigyti bilietą užpildykite šią formą.


3840x530-verslo-klubas
„Žalgirio“ verslo klubas – tai unikalus ir vienintelis tokio pobūdžio verslo vystymo forumas bei partnerystės platforma, pramogomis ir azartu apipintas įrankis, verslo intelekto vystymui bei jūsų asmeniniam tobulėjimui. Tai vieta, skirta užmegzti strategines pažintis ir atrasti verslo plėtros galimybes.

Būdami šios verslą vienijančios programos nariais turėsite galimybę:

– išgirsti kviestinių svečių pranešimus verslo profesionalams;

– lankytis unikaliuose kontaktų užmezgimo vakaruose;

– stiprinti savo verslo santykius uždaroje skaitmeninėje erdvėje.

„Žalgirio“ verslo klubo nariais nemokamai gali tapti visi 2019–2020 m. „Audi“ klubo abonementų turėtojai, VIP parketinių vietų abonementų savininkai bei dvi nemokamos narystės suteikiamos klubo rėmėjams ir „Žalgirio“ arenos VIP ložių nuomininkams. Užsiregistruokite ir tapkite klubo nariu ČIA.

AKIMIRKOS IŠ VERSLO KLUBO RENGINIŲ:

Verslo akseleravimo vakaras, 2019 kovo 14 d.

Išskirtinė popietė su „Autojuta“, 2019 birželio 27 d.

Mes esame pasiryžę sudaryti Jums visas sąlygas kurti naudingus santykius ir vesti verslą į priekį!

Daugiau informacijos:

Goda Laivytė
Tel. nr. +370 612 77053
El. p.: goda@zalgiris.lt