Žalgiriečiai neturėjo vargo Pasvalyje 0

Kauno „Žalgiris“ (15-2) iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos čempionate. „Betsafe-LKL“ 17-ajame ture Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje rezultatu 98:71 (22:22, 25:19, 29:16, 22:14) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5-12).

Penkis taškus dvikovos pradžioje surinko Arna Butkevičius, dvitaškį įmetė Laurynas Birutis, o Brady Manekas, Keenanas Evansas ir Dovydas Giedraitis pataikė po tritaškį – 16:6. Per likusias penkias kėlinio minutes po du taškus įsirašė Edgaras Ulanovas, Lukas Lekavičius ir D.Giedraitis, bet rezultatas vėl buvo lygus – 22:22.

Penkis taškus surinko L.Lekavičius, dvitaškiu pasižymėjo Danielius Lavrinovičius, o D.Giedraitis surinko septynis taškus – 36:28. Po dvitaškį įmetė Kevarriusas Hayesas ir B.Manekas, D.Giedraitis ir Rolandas Šmitas taškus rinko baudų metimais, o prieš pertrauką keturis taškus sumetė L.Lekavičius – 47:41.

L.Birutis įdėjo iš viršaus ir įmetė dvitaškį, B.Manekas ir D.Giedraitis pasižymėjo dvitaškiais, A.Butkevičius taikliai metė iš toli, o K.Evansas ir E.Ulanovas pataikė po baudos metimą – 60:46. Nuo baudų metimo linijos taškus rinko D.Giedraitis ir R.Šmitas, keturis taškus įsirašė L.Birutis, dvitaškiu pasižymėjo E.Ulanovas, o L.Lekavičius į komandos sąskaitą įnešė dar septynis taškus – 76:57.

Keturis taškus pelnė K.Hayesas, reidą į baudos aikštelę surengė L.Lekavičius, o Tomas Dimša du kartus taikliai metė iš toli ir sumetė baudų metimus – 90:64. Dar du baudų metimus realizavo D.Giedraitis, keturis iš eilės sumetė T.Dimša, o pergalę įtvirtino prie baudų metimo linijos neklydęs B.Manekas – 98:71.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 20, D.Giedraitis 19, T.Dimša 12, L.Birutis 10, B.Manekas 9, A.Butkevičius 8, K.Hayesas 6, E.Ulanovas 5, K.Evansas 4, R.Šmitas 3, D.Lavrinovičius 2, N.Montvila 0.

„Pieno žvaigždės“: S.Jarumbauskas 17, B.Tabbas 16, M.Arlauskas 14, J.Watsonas 13.