E.Ulanovas – Eurolygos ketvirtfinalio ketvirtųjų rungtynių MVP 0

BasketNews.lt inf.

Kauno „Žalgirį“ į triumfą Eurolygos ketvirtfinalio serijoje prieš Pirėjo „Olympiacos“ vedęs Edgaras Ulanovas – naudingiausias ketvirtųjų rungtynių žaidėjas.

Vien trečiajame kėlinyje 11 taškų varžovams atseikėjęs 26-erių metų puolėjas per 32 minutes iš viso pelnė 20 taškų (4/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Tiesa, pagal pastarąjį rodiklį jis buvo antras – lietuvis nusileido tik įspūdingą pasirodymą surengusiam Aleksejui Švedui. Gynėjas iš Rusijos pelnė 36 taškus ir pagerino sezono rezultatyvumo rekordą, o į savo sąskaitą įsirašė 37 naudingumo balus.

Jo vedama „Chimki“ 89:88 krito prieš Maskvos CSKA ir serijoje iki trijų pergalių nusileido 1-3.

Trečioje vietoje pagal naudingumą – Stambulo „Fenerbahce“ duetas Nicolo Melli ir Marko Guduričius, surinkę po 26 naudingumo balus. Pirmąjį penketuką užbaigia 24 naudingumo balų rodiklį užfiksavęs Madrido „Real“ vunderkindas Luka Dončičius ir Kauno „Žalgirio“ gynėjas Kevinas Pangosas.