Žalgiriečiai užtikrintai susitvarkė su Jonavos ekipos pasipriešinimu (VIDEO) 1

Kovo mėnesio rungtynių maratoną Kauno „Žalgiris“ pratęsė „Betsafe-LKL“ čempionate. Sekmadienį kauniečiai „Žalgirio“ arenoje įveikė Jonavos „CBet“ komandą 93:70 (28:23, 24:20, 19:19, 22:8).

Pirmuosius žalgiriečių taškus pelnė Joffrey Lauvergne, prie kurio prisijungė tritaškius pataikę Janis Strelniekas ir Karolis Lukošiūnas (10:7). Tada prancūzas tiesiog sužvėrėjo ir rinko net 11 taškų iš eilės – 21:14. Kėlinio pabaigoje iš toli pataikė Artūras Milaknis, o iš po krepšio – Tai Websteris ir puikiai dėl kamuolių kovojęs Regimantas Miniotas – 28:23.

Antrojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai surengė spurtą 13:0, per kurį taškus pasižymėjo A.Milaknis, J.Strelniekas, Marekas Blaževičius ir Nielsas Giffey – 41:25. Svečiai atsakė savo gera atkarpa, bet į aikštę grįžęs J.Lauvergne ir toliau buvo sunkiai sustabdomas bei rinko savo 21-ąjį tašką – 52:43.

Po pertraukos žalgiriečių puolimas kiek prislopo. Per pirmąsias 5 minutes tik A.Milaknis įmetė du tritaškius ir prasiveržimą pridėjo T.Websteris – 60:52. Tiek pat taškų kauniečiai būtų pelnę ir per kitas 5 minutes, kai įdėjo Joshas Nebo ir Regimantas Miniotas bei 2+1 rinko T.Websteris, bet su kėlinio pabaigos sirena iš toli pataikė A.Milaknis – 71:62.

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingai pradėjo M.Blaževičiaus ir T.Websterio duetas (77:62). Vėliau pasižymėjo J.Strelniekas, iš toli pataikęs K.Lukošiūnas, jaunieji Titas Sargiūnas ir Mantas Rubštavičius bei paskutinius mačo taškus pelnęs T.Websteris – 93:70.

„Žalgiris“: J.Lauvergne 21 (10/11 dvit.), A.Milaknis 15 (5/8 trit.), J.Strelniekas 13 (6 rez. perd.), T.Websteris 11 (4 rez. perd.), M.Blaževičius 11 (9 atk. kam.), R.Miniotas 6 (12 atk. kam.), K.Lukošiūnas 6 (2 per. kam.), N.Giffey 2 (2 per. kam.), J.Nebo 2 (7 atk. kam.), P.Jankūnas 2 (4 rez. perd.), T.Sargiūnas 2, M.Rubštavičius 2.

„CBet“: V.Kozys 21, E.Lecomte 12 (6 rez. perd.), J.Palaciosas 10 (5 rez. perd.).