ŽalGeriausia komanda

Bendruomenių projektas „ŽalGeriausia“ komanda šiame sezone vėl kvies sirgalius burtis į grupes ir palaikyti Kauno „Žalgirį“ namų rungtynėse!

Šiame projekte gali dalyvauti visi žaliai-balti sirgaliai: kolegos, bendruomenių nariai, studentai, draugai ir kiti bendraminčiai. Nesvarbu, kiek Jūsų kompanijoje yra narių, svarbiausia – noras būti „Žalgirio“ bendruomenės dalimi.

Projekto metu susibūrusios komandos registruojasi ir lankosi tiek Eurolygos, tiek „Betsafe-LKL“ rungtynėse „Žalgirio“ arenoje. Aktyviausia komanda sezono pabaigoje sulauks ypatingos dovanos – žalgiriečio apsilankymo savo organizacijoje.

Taip pat už surinktus taškus jos gaus ir kitus prizus:

Norite dalyvauti? Atlikite šiuos žingsnius:

 1. Užregistruokite savo komandą projekte iki 2022–2023 m. Eurolygos reguliariojo sezono pabaigos čia.
 2. Per 1 (vieną) darbo dieną gaukite kodą, kurį Jūsų organizacijos nariai turės naudoti pirkdami bilietus internetu.
 3. Taškų skaičiavimas pradedamas nuo tos akimirkos, kai komanda gauna kodą.
 4. Kiekvienas komandos narys, perkantis bilietą ir pirkimo metu naudojantis suteiktą kodą, pelnys komandai 1 tašką už kiekvieną pirktą bilietą į Eurolygos rungtynes ir 2 taškus už kiekvieną pirktą bilietą į „Betsafe-LKL“ rungtynes.
 5. Laimėti prizai (salės nuoma krepšiniui, VIP ložė organizacijos vakarui, ekskursija po „Žalgirio“ areną, Kauno „Žalgirio“ treniruotės stebėjimas) turi būti panaudoti iki 2023 m. gruodžio 31 d.
 6. Daugiausia taškų iki „Betfsafe-LKL“ čempionato reguliaraus sezono pabaigos surinkusi komanda sulauks ypatingo svečio – žalgiriečio savo organizacijoje!

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite el. paštu d.stoskute@zalgiris.lt.

Pirmaujančių komandų penketukas (2022 m. gruodžio 21 d. duomenys):

 1. „Draugija“
 2. Lietuvos policijos mokykla
 3. „Adamsų šeimynėlė“
 4. Tautinių šokių grupė „Okata“
 5. Panevėžio ambasada