Žaidimas užsimiršta, o taškai lieka 0

Kauno “Žalgiris”, išvykoje didžiąją rungtynių dalį pralaiminėdamas Eurolygos B grupės autsaiderei Novo Mesto “Krka”, vis dėl to susitikimo pabaigoje išplėšė pergalę 72:65 (13:16, 16:20, 15:17, 28:12). A.Sabonis pelnė 17 taškų (7 atkovoti kamuoliai), D.Šalenga – 14 (6 atkovoti kamuoliai), T.Beard – 12 (8 atkovoti kamuoliai), E.Cota (8 rezultatyvūs perdavimai bei 6 atkovoti kamuoliai) ir A.Bagatskis – po 10, M.Timinskas – 6 (6 atkovoti kamuoliai), A.Javtokas – 2, P.Jankūnas – 1.
Slovėnų ekipoje J.Balazič įmetė 15 taškų, S.Duščak – 14, R.Rickert – 12 (6 atkovoti kamuoliai), C.Gilbert – 8 (5 rezultatyvūs perdavimai ir 4 perimti kamuoliai), M.Bader – 6 (15 atkovotų kamuolių), B.Gnjidič – 5, M.Budzinauskas – 3, M.Antonijevič – 2.

“Šis mačas dar kartą parodė kaip žaidėjus veikia psichologinė įtampa, kai reikia būtinai laimėti. Tuo tarpu varžovai žaidė laisvai, atsipalaidavę, – po susitikimo mūsų tinklalapiui sakė “Žalgirio” vyr. trenerio asistentas Gintaras Krapikas. – Žinojome, jog “Krka” gerai žaidžia pirmoje susitikimo pusėje, tad į startinį penketuką išleidome geriau besiginančius žaidėjus. Juolab, kad dėl ligos pagrindinis įžaidėjas E.Cota negalėjo rungtyniauti visas 40 minučių. Deja, bet patys susidūrėme su didelėmis problemomis puolant ir per pirmus du kėlinukus teįmetėme tik 29 taškus”.
G.Krapikas pasidžiaugė, jog, nepaisant netikėtų problemų puolime, ketvirtajame kėlinyje pavyko perlaužti rungtynių eigą ir iškovoti pergalę. Tačiau trenerio asistentas liko nepatenkintas G.Gusto žaidimu. “Šiame sezone jis maloniai stebino savo žaidimu, tad mes G.Gustu pasitikėjome. Gaila, bet šiandien jam visai nesisekė žaisti”, – kalbėjo G.Krapikas.