LKL reguliariojo sezono finiše „Lietuvos rytas“ kapituliavo, „Lietuvos žinios“ 0

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono paskutinėse rungtynėse nugalėtojo titulą ginantis Kauno "Žalgiris" ir be savo lyderio Arvydo Sabonio namie pranoko pagrindinius savo varžovus Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkus 93:75 (15:22, 32:15, 24:16, 22:22).
Reguliariojo sezono nugalėtojo vardą jau anksčiau užsitikrinęs "Žalgiris" 4-ąją minutę pirmavo 9:4.
Bet po to vilniečiai, kurių gretose nebuvo diskvalifikuoto Roberto Javtoko, laimėjo atkarpą net 18:3 ir atitrūko 22:12.
Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai sustabdė varžovus. 17 minutę kauniečiai vėl išsiveržė į priekį (33:32). Po 20 minučių kovos žalgiriečiai pirmavo 10 taškų skirtumu (47:37).
Trečiajame kėlinyje Kauno komanda dar labiau padidino savo persvarą (23 minutę 56:40; 30-ąją – 71:51). Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 23 taškai – aikštelės šeimininkai pirmavo 76:53.
"Žalgirio" komandoje pasižymėjo Tanoka Berdas. Jis pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Mindaugas Timinskas surinko 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Po 12 taškų pridėjo Artūras Javtokas ir Simonas Serapinas. "Lietuvos rytui" 20 taškų pelnė Aronas Lukasas. Saulius Kuzminskas surinko 9 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.
"Žalgiris" iš 36 rungtynių laimėjo 35. "Lietuvos rytas" iškovojo 32 pergales. Trečiąją vietą pelnė Šiaulių "Šiauliai", laimėję 21 rungtynes.
Kėdainių "Nevėžis" svečiuose 79:76 (28:20, 10:18, 26:20, 15:18) nugalėjo Panevėžio "Aukštaitiją", tačiau liko aštuntas.
Pirmosios ketvirtfinalio iki dviejų pergalių rungtynės bus žaidžiamos balandžio 15-16 dienomis. 1/4 finalo poros: "Žalgiris" (1) – "Nevėžis" (8), "Lietuvos rytas" (2) – "Aukštaitija" (7), "Šiauliai" (3) – "Nafta" (6), "Sakalai" (4) – "Alita" (5).