Trečiasis pralaimėjimas TOP-16 varžybose 0

Kauno „Žalgiris“ patyrė trečiąją nesėkmę Eurolygos antrojo etapo varžybose. Šįkart kauniečiai Sporto halėje 81:82 (25:18, 11:28, 28:23, 17:13) nusileido Bolonijos „Climamio“ (Italija) ekipai.
„Žalgiriui“ Robert Pack pelnė 29 taškus, Tanoka Beard – 17 (10 atkovotų bei 4 perimti kamuoliai), Dainius Šalenga (5 rezultatyvūs perdavimai) ir Mindaugas Timinskas (8 atkovoti kamuoliai) – po 9, Paulius Jankūnas – 7 (8 atkovoti kamuoliai), Vidas Ginevičius – 5, Ainars Bagatskis – 3, Darjušas Lavrinovičius – 2.
„Climamio“ komandoje 20 taškų įmetė Erazem Lorbek, 19 – Ruben Douglas, 18 – Miloš Vujanič (5 perimti kamuoliai), 10 – Gianluca Basile (4 rezultatyvūs perdavimai), 8 – Dalibor Bagarič (9 atkovoti kamuoliai), 6 – Stefano Mancinelli, 1 – Gianmarco Pozzecco.

“Dar prieš rungtynes mes žinojome, kad jos bus sunkios ir svarbios. Be to, mums negalėjo padėti du pagrindiniai žaidėjai – Matjaz’as Smodiš’as ir Martin’as Rančik’as. Džiugu, jog ši pergalė leis mūsų komandai pačiai nulemti savo likimą. Trečiajame kėlinyje dėka geros gynybos ir sėkmingų greitų atakų įgijome 15 taškų persvarą. Tačiau po to praradome iniciatyvą ir leidome žalgiriečiams priartėti. Per paskutinias 20 sekundžių dėl tarpusavio nesupratimo mano žaidėjai padarė keletą klaidų, bet mums mačo pabaigoje nusišypsojo sėkmė. Dabar mes galime užmiršti visas problemas, kadangi iškovojome pergalę”, – po susitikimo kalbėjo “Climamio” vyriausiasis treneris Jasmin’as Repeša.

“Žalgirio” vyriausiasis treneris Antanas Sireika spaudos konferencijoje teigė, jog visada apmaudu pralaimėti vienu tašku. “Nemanau, kad pralaimėjimą nulėmė paskutinis netaiklus metimas. Antrajame kėlinyje neradome tinkamo penketo ir “Climamio” kontraatakomis įgijo nemažą pranašumą. Rungtynėms baigiantis leidome varžovams keliskart laisviems įmesti. Stengsimės nusiteikti ir kovoti likusiose Eurolygos rungtynėse, nors psichologiškai bus sunku”, – sakė A.Sireika.