Finišavo LKL „Žvaigdžių diena“ 0

Krepsinis.net

Lietuvos krepšinio lygos „Žvaigždžių diena“ prasidėjo tolimųjų metimų konkursu „LKL Snaiperis“. Pirmuoju LKL šventės prizininku tapo Marius Kasiulevičius, kuris laimėjo banko Nord LB/Lietuva įsteigtą prizą 4000 litų.

Andrius Šležas „Lietuvos rytas“ 18

Kadangi M.Kasiulevičius ir A.Papučka surinko po 14 taškų, jie santykius aiškinosi dar sykį. Per 24 sekundes M.Kasiulevičius surinko 9 taškus, o A.Papučka – 4 taškus.

Finaliniame etape susirinko žiūrovų palaikomas A.Šležas bei taikliais metimais atakavęs ir taip pat simpatijų susilaukęs M.Kasiulevičius. Finalą pradėjo M.Kasiulevičius, kuris surinko 19 taškų ir tapo konkurso nugalėtoju. A.Šležas surinko 17 taškų.

LKL trijulių konkursą, kuriame dalyviai turėjo pataikyti kuo daugiau baudos metimų, laimėjo Kauno „Atleto“ ekipa, kurią atstovavo puolėjas Nerijus Varnelis, „Lietuvos telekomo“ krepšininkė Vita Kuktienė bei globos namų auklėtinis – Eimantas Černiauskas. Ši trijulė globos namams laimėjo 4000 litų piniginį prizą.

„Žalgiris“ – 8

Papildomas turas – kas pirmieji įmes tris taškus. Pirmieji tris kartus nuo baudų metimų linijos pataikė „Sakalų“ komandos atstovai, kurie pateko į finalą, kur jų laukė „Atleto“ komanda.

Finaliniame ture geriau sekėsi Kauno „Atleto“ komandai, kuri surinko 11 taškų ir nugalėjo Vilniaus „Sakalų“ trijulę, laimėjusi.

Lietuvos krepšinio lygos „Žvaigždžių dienos“ mačą laimėjo „Lietuvių“ komanda, rezultatu 107:88, įveikusi „Time team“ ekipą. Naudingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas „Lietuvos ryto“ puolėjas Simas Jasaitis, kuriam įteiktas 4000 litų piniginis prizas.

Įtampa nekvepiančias rungtynes komandos pradėjo rezultatyviai. Beveik be gynybos žaidę krepšininkai nesunkiai atakavo krepšį bei pelnydavo taškų . Sužaidus pusę kėlinuko 16:15 pirmavo „Lietuvos“ rinktinė. Likus žaisti 2 minutes įspūdingu dėjimu į krepšį žiūrovus iš savo vietų pakėlė Frederickas House. Tačiau „Lietuviai“ ir toliau nemažino tempo bei likus žaisti pusantros minutės pirmavo jau 26:17. Pirmąjį kėlinuką rezultatu 30:20 laimėjo „Lietuvos“ komanda.

Antrąjį kėlinuką „Lietuvos“ rinktinė pradėjo aukštesniais nei 2 metrai žaidėjais, tuo tarpu „Time team“ rinktinė žaidė „mažiukais“ krepšininkais. Tempo nemažinusi „Lietuvos“ komanda po pirmųjų trijų minučių padidino atotrūkį iki 40:27. Atrodė, kad žaidėjai, nedalyvavę snaiperių konkurse, nusprendė pamėtyti iš toliau. Likus žaisti dvi minutes rezultatas šoktelėjo iki 51:30. Ir toliau aktyviai atakavę krepšininkai ilsėtis išėjo „Lietuviams“ pirmaujant 58:39.

Trečiąjį kėlinuką pradėjo dviejų metrų nesiekiantys „Lietuvos“ rinktinės žaidėjai, o „Time Team“ komandą atstovavo aukštaūgiai. Po pirmųjų minučių padėtis aikštelėje nepasikeitė – įtikinamai – 68:47 – pirmavo „Lietuviai“. Aikštelėje ir toliau vyravo tolimų metimų atakos. Daugiau tritaškių pataikę „Lietuviai“ dar labiau nutolo nuo legionierių ekipos – 84:62. Trečiąjį kėlinuką komandos baigė „Lietuviams“ pirmaujant 86:65.

Ketvirtąjį kėlinuką ir vėl pradėjo įvairaus ūgio krepšininkai. Sužaidus pusę paskutinio kėlinuko šimtąjį tašką taikliu tritaškiu pelnė Simas Jasaitis (100:75). Nors legionierių ekipa dar bandė aktyviau gintis rungtynių pabaigoje, jiems nepavyko pasivyti rezultatu 107:88 pergalę pasiekusių „Lietuvių“.

Rezultatyviausiai „Lietuvių“ komandoje žaidė Simas Jasaitis, pelnęs 24 taškus, Darjušas Lavrinovičius – 12, Erikas Kučiauskas – 11, Mindaugas Sakalauskas ir Robertas Javtokas – po 10, Vidas Ginevičius – 9, Darius Pakamanis, Tomas Gaidamavičius ir Paulius Jankūnas – po 8, Lukauskis 7.

„Time team“ ekipai daugiausiai taškų surinko Frederickas House – 22, Tanoka Beardas – 16, Jerome Colemanas, Latace Williamsas ir Adewole Lawalas – po 8, Savas Manousos 7, Kenny Andersonas ir Reggie Freemanas – po 6, Matthew Nielsenas – 4 ir Robertas Štelmaheris – 3.