NKL pirmąjį ratą be pralaimėjimų baigė tik „Žalgirio“ jaunimas 0

Vakar (10.19) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) sužaistos paskutinės aštuonerios pirmojo rato rungtynės, po kurių vienvaldžiu lygos lyderiu lieka visus septynis susitikimus laimėjusi Kauno "Žalgirio-Sabonio mokyklos" komanda.

Jaunieji "Žalgirio-Sabonio mokyklos" krepšininkai aštuonių ekipų II pogrupio rungtynėse svečiuose 84:75 (30:22, 21:20, 12:15, 21:18) įveikė vienintelį pergalės džiaugsmo pirmenybėse nepatyrusį Druskininkų "Druskininkų" klubą.

Rungtynės prasidėjo kauniečių spurtu (6:0). Svečių komandos atakas druskininkiečiai galėjo stabdyti tik pražangomis, o kauniečiai baudų metimais didino persvarą ir pirmą kėlinuką laimi 30:22.
Per pirmąsias dvi antro kėlinio minutes kauniečiai pelnė 7 „sausus“ taškus ir rezultatas tapo 37:22. Ketvirčio pabaigoje druskininkiečiams pavyko priartėti prie svečių 40:42. Po pertraukos kovingai nusiteikę druskininkiečiai aktyviau gynėsi bei puolė. Šeštoje kėlinio minutėje jiems pavyko priartėti prie svečių (54:56), bet kėliniui baigiantis, „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komanda padidino persvarą iki 6 taškų, laimėdami kėlinį 63:57. Paskutinėje dvikovos žalgiriečiams pavyko išlaikyti persvarą ir laimėti rungtynės rezultatu 84:75.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ komandoje – Artūras Milaknis (33 taškai), Donatas Motiejūnas (28 taškai).
Druskininkų „Druskininkai“ komandoje – Vytautas Nedzinskas (19 taškų), Martynas Dipartas, Arūnas Krivonis ir Arnoldas Jatkonis pelnė po 10 taškų.