A.Kavaliauskas: „Krepšinio alkis visiškai sugrįžęs“ (VIDEO) 8

Antrąjį sezoną su Kauno „Žalgirio“ klubu pradėsiantis vidurio puolėjas Antanas Kavaliauskas pasirengęs kibti į pasiruošimo naujajam sezonui darbus.

32 metų 208 cm ūgio aukštaūgis, kalbėdamas su „Žalgiris TV“, atskleidė, jog vasarą spėjo pailsėti, o tarpsezoniu derino fizinio rengimo treniruotes bei leidžiamą laiką su šeima.

„Jaučiuosi pailsėjęs. Atostogų metu nemažai sportavau. Spėjau praleisti laiko su šeima, kas ir buvo svarbiausia. Buvome nuvykę į Los Andželą, lankėmės Disneilende, matėme Ramųjį vandenyną. Man regis, vaikams vandenynas patiko labiau nei Disneilendas“, – šypsojosi žalgirietis.

Krepšininkas po dviejų vasarų iš eilės su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine, pasibaigus sezonui į nacionalinės komandos treniruočių stovyklą nevažiavo. Nusprendęs laiką skirti poilsiui A.Kavaliauskas prisipažino, jog žaidėją kamavo neįprastas jausmas, stebint rinktinės pasiruošimą tik iš šalies.

„Iš pradžių buvo keista skaityti naujienas apie tai, jog rinktinė renkasi į treniruočių stovyklą bei pradeda žaisti draugiškas rungtynes. Buvo keistas jausmas, atrodo, ir pats nori ten būti, bet vėliau supranti, kad nelabai galėjai dėl tuo metu buvusių nedidelių traumų“, – aiškino A.Kavaliauskas.

Vidurio puolėjas prie „Žalgirio“ treniruočių prisijungs jau nuo pirmosios treniruočių stovyklos, kuri startuos rugpjūčio 25-ąją dieną. Žaidėjas nedaugžodžiavo ir tvirtai atsakė, paklaustas apie tai, ar pasiilgo gyvenimo intensyviu krepšinio ritmu.

„Krepšinio alkis visiškai sugrįžęs“, – kalbėjo A.Kavaliauskas.

Komentarai

 1. jstl

  kada atvyksta white ir davies? poryt jau trefke

 2. .

  speju rytoj

 3. O

  Kaip D. Bosto? Atranka jau baigėsi, ar dar žais?

 4. zalgiris

  as ir manau ryt atvyksta penktadieni pasiruosimas aisku bent jau parodys kaip atvyko per zinias netaip kaip ryto naujoku neminejo

 5. bostas

  jau praita savaite baige nezais dee bostui treneriai tai pat suteike siek tiek papildomo polsio po cempionato atrankos

 6. isivaizduoju naujokai

  laukia nekantriai atvykimo gerai pasiruost sezonui bet tuo paciu manau ir pangos atvyks

 7. kaunas draugyskos

  idomu kur suzais runktynes su astana chimki

 8. pangos

  jau atvyko