Į Eurolygos ketvirtfinalį „Žalgirio“ arenoje – papildomi 500 bilietų 10

Praėjusią savaitę vykusi bilietų prekyba į balandžio 23 d. Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes „Žalgirio“ arenoje viršijo visus populiarumo rodiklius. Nors tuomet bilietų pardavimo sistema patyrė nemažai trikdžių, dabar sirgaliams atsiveria naujos galimybės – prekyboje atsiras papildomi 500 bilietų.

Ištaisius sistemos klaidas, atsiradęs bilietų likutis į trečiąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahce“ komandų viešąją prekybą pasieks antradienį, balandžio 16 d., 10.00 val.

Žalgiriečiai kiekvieną kartą gali įsitikinti, kokia nuostabi ir galinga yra žaliai balta aistruolių jėga, todėl Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas įsiklausė ir į sirgalių pageidavimus – vienu kartu tiek „Žalgirio“ arenos kasoje, tiek internetu bus galima įsigyti daugiausiai 6 bilietus. Likusių bilietų kainos prasidės nuo 57 eurų.

Jei Eurolygos ketvirtfinalio serijoje prireiks ketvirtų rungtynių, visuotinė bilietų prekyba į jas prasidės kitos dienos ryte po šio fakto paaiškėjimo. Mažiausiai vieną dieną bilietus į savo vietas už išankstinę kainą galės įsigyti sezono abonementų savininkai. Jei prireiks, ketvirtosios serijos rungtynės „Žalgirio“ arenoje bus žaidžiamos balandžio 25 d., ketvirtadienį.

Taip pat atnaujinta bilietų prekyba ir į ketverias „Žalgirio“ arenoje vyksiančias „Betsafe–LKL“ rungtynes, kurių datos keitėsi žalgiriečiams patekus į Eurolygos atkrintamųjų varžybų etapą. Kauno „Žalgirio“ mačai su Utenos „Juventus“, Alytaus „Dzūkijos“, Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Ryto“ komandomis bus sužaisti gegužės mėnesio pradžioje.

Komentarai

 1. Eden

  Tai kada atsiras?

 2. Tomas

  Skaityk ir rasi.

 3. zalgiris

  O is kur dar atsirado papidomu bilietu o buvo jau sol out taI cia is turbut perpardavinetoju

 4. dar

  ka nor sugalvokit , tokio visiskai jau kvailo

 5. vaidas

  bilietus visus ispirks ir bus dar vienas sold out

 6. 15min

  Sarui skubia zinute siuntes zeljko obradovicius gyre zalgirI jis to vertas

 7. aaa

  tai kur tie bilietai:)

 8. kaunas

  saras jega

 9. thompsonas

  pokalbis po kurio nepralaimima i veidrodi pasiziurejusi komanda sturmavo eurolyga

 10. Dainius

  Sveiki, turiu 3 bilietus į Zalgirio Fenerbahce varzybas balandžio 23d. Rašykit į email tuskenis17@googlemail.com