Žalgirietis Antanas Kavaliauskas baigė krepšininko karjerą 6

BasketNews.lt inf.

Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Antanas Kavaliauskas deda tašką profesionalo karjeroje. 34-erių krepšininkas socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė kabinantis sportbačius ant vinies ir gyvenime pasitinkantis naują etapą.

„2019-ųjų birželio 1-ąją sužaidžiau paskutiniąsias savo rungtynes, – viešą laišką pradėjo A.Kavaliauskas. – Tai buvo finalas, paskutinis sezono mačas ir tuomet dar nežinojau, jog tai paskutinės rungtynės mano profesionalaus krepšininko karjeroje.

Atėjo laikas gyvenime versti naują lapą. Tie, kurie mane gerai pažįsta, žino, jog norėčiau praslysti nepastebimai ir judėti į priekį nieko nesakius, tačiau reikia padėkoti visiems žmonėms, kurie mane lydėjo krepšinio pasaulyje.

Tai nėra vienos nakties sprendimas. Aš jį priėmiau su ramia širdimi ir su šypsena veide.

Tokios mintys nedavė ramybės jau kuris laikas, ypatingai dėl traumų pastarąjį sezoną. Ačiū visiems, su kuriais teko žaisti kartu ir su kuriais teko susikauti aikštėje. Ačiū šeimai už buvimą kartu kiekvieną dieną. Ačiū visiems treneriams, iš kurių turėjau progą mokytis ir dirbti kartu. Galiausiai, didelis ačiū Kauno „Žalgiriui“ už priėmimą ir suteiktą progą rungtyniauti tokioje neįtikėtinoje organizacijoje. Sunku išreikšti pasididžiavimą tuo, jog teko vilkėti šiuos žaliai-baltus marškinėlius, o tai, ką pavyko pasiekti Kaune, niekada nebus pamiršta ir liks mano širdyje.

Žinojau, jog šis žingsnis buvo neišvengiamas. Dabar tai buvo tinkamas laikas jį žengti. Toliau žaisti nebūnant 100 proc. pasiruošus, kasdien vartoti nuskausminamuosius lyg saldainius ir nebūti patenkintam savo žaidimu manęs netenkina.

Pasitraukti būnant priekyje nėra tas pats, kas tiesiog pasitraukti. Antanas Kavaliauskas.“

Vidurio puolėjas šį sezoną Eurolygoje per 20 sužaistų rungtynių vidutiniškai rinko po 5,1 taško, 2,5 atkovoto kamuolio ir 1 rezultatyvų perdavimą per 11 žaidimo minučių.

LKL pirmenybėse jo statistika siekė 5,6 taško, 2,6 atkovoto kamuolio ir 1 rezultatyvų perdavimą per 13 žaidimo minučių.

Mokslus už Atlanto baigęs A.Kavaliauskas krepšininko karjerą 2007-ais metais pradėjo Atėnų „Panionios“ ekipoje. Paskui jis žaidė „Kavala“, Kasertos „Juvecaserta“, Veroli „Societa“, Rygos VEF, Bilbao „Basket“ ir tuometinio Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandose.

Krepšinio kelionę pastarąjį sezoną A.Kavaliauskas su „Žalgiriu“ užbaigė laimėdamas trečiąjį paeiliui LKL čempionų titulą.

2015 metais kartu su Lietuvos rinktine A.Kavaliauskas Prancūzijoje iškovojo Europos čempionato sidabrą. 2005 metais pasaulio jaunimo (iki 21 metų) pirmenybėse Argentinoje aukštaūgis pasidabino čempionato auksu.

View this post on Instagram

June 1st 2019 was my last game professionally. It was a championship game, the last game of the season and at that time I was not sure that it was my last game as a professional basketball player. The time has come for me to open a new chapter in my life, and for those who know me well know that I would have liked to slip away unnoticed, just move on and not say anything, but the right thing to do is say thank you to all the people that were involved in my basketball life. It was not an overnight decision. I made this decision with a calmness in my heart and a smile on my face Something I have been contemplating for some time now, especially with my injuries this season. Thank you everyone who I had a chance to play with and play against. Thank you to my family for being there every single day. Thank you to all the coaches that I had the opportunity to learn from and work with. Finally a big thank you to BC Zalgiris for welcoming me and giving me the opportunity to play for such an incredible organization. I could not be prouder to have worn the green and white and time I spent in Kaunas and all that we accomplished together will never be forgotten (always in my heart). I knew this change was inevitable, and at this time it feels right to make this change now. To continue play not at my 100%, take pain pills like skittles every day and not be happy with my own performance is not the way to do it ,quitting while you are ahead is not the same thing as quitting. Antanas Kavaliauskas #theend #greatcareer #nomorepainpills #newpage #zaliabalta #visikaunozalgiriofanai #bczalgiris

A post shared by Antanas Kavaliauskas (@antanas44) on

Komentarai

 1. 💚💚💚

  Nuoširdžiai ačiū, Antanai, už metus, atiduotus “Žalgiriui”. Sėkmės gyvenime, bet gal dar per anksti atsisveikinti su profesionalų krepšiniu?

 2. paleidžia tai ką jie pirks arena daro sold out biudžetas didėja o komanda prastėja nesuprasi.

  Ne į temą bet įdomu ką Žalgirio vadyba galvoja dar ir leo paleido arena daro sold out biudžetas didėja o sudėtus prastėja nesuprasi.

 3. ....

  Antano nebebus, Leo paleido, visa priekinė linija keisis. Tai ką, vėl iš naujo visą komandą renkam ??? Jau matėm pernai kokia sezono pradžia buvo. Reikia patikrintų žaidėjų ir lietuvių, kurie supranta sistemą ir žino kas yra Žalgirio dvasia. Kad ir kaip Kalnas paielgė pabėgdamas, bet dabar manau jis tiktų, kad padėtų suklijuot naują komandą.

 4. Tomas

  Dėkui Antanai kad buvau tikras karys ir įnešei savo indėlį į Žalgirio sėkmę. O visiems čia verkiantiems dėl sudėties – eikit visi nx, tikri su.pisti gloryhunteriai. Tikiu komanda, tikiu naujais žaidėjais ir treneriu. Pirmyn į priekį!!!

 5. Motiejunas

  Tai neveltui buvo tylu is leo puses delse nors informacija apie westermano perejima islindo tik paskutine diena zalgiris apie tai zinojo kur kas anksciau nuo pat pradziu viskas vyko atvirai ir pats leo ir jo agentas ir Zeljko obradovicius ir fenerbahce yra ne tie kurie nesidalintu informacija pasakojo motiejunas fenerbache musu paklause ar gali vesti derybas o europos krepsinije tokie atvejai nera dazni eurolygos klubams reiketu pasitempti kad galetume zaisti atviromis kortomis

 6. zaliai baltas

  AČIŪ, Antanai!!!