#ŽalgirisOnAir. T.Walkupas – apie gyvenimą Teksase, pažintį su D.Wade‘u ir pirmą kontaktą su „Žalgiriu“ 16

#ŽalgirisOnAir tinklalaidė savo klausytojams pateikia dar vieną epizodą, kuriame pirmą kartą pokalbis vyko anglų kalba, o pašnekovo kėdę užėmė Kauno „Žalgirio“ legionierius Thomasas Walkupas.

Šį kartą tinklalaidę vedė tik Rytis Kazlauskas, kuris su antrus metus klube rungtyniaujančiu amerikiečiu pasikalbėjo apie jo gimtinę, karjeros pradžią bei kitus įdomius dalykus.

27-erių metų T.Walkupas gimė ir augo Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), o tiksliau, Teksaso valstijoje. Krepšininkas paneigė tam tikrus stereotipus ir atskleidė, kokį šeimos verslą ten plėtoja.

„Bet juk aš gyvenau netoli Hiustono ir negyvenau fermoje, man nereikėdavo nuimti derliaus. Teksase turime šeimos metalo apdirbimo verslą, o prieš pasitraukiant mano seneliui, ten vienu metu dirbo keturių mūsų šeimos kartų atstovai“, – pasakojo amerikietis.

Sutartį su „Žalgiriu“ pratęsęs T.Walkupas papasakojo apie pirmuosius žingsnius krepšinyje, sunkias traumas, treniruotes su NBA žvaigždėmis ir persikėlimą į Europą.

Žalgirietis atskleidė ir istoriją, kada Kauno komanda pirmą kartą su juo susisiekė bei išreiškė susidomėjimą. Gynėjas pripažino, kad tuo metu nesuprato nei kas tas „Žalgiris“, nei kas yra Eurolyga.

„Man atrodo, tada mes įveikėme Eurolygoje žaidusią Bambergo komandą, nors man pirmaisiais metais Europoje tas Eurolygos pavadinimas nieko nesakė. Jie tuo metu strigo Vokietijoje, o mes buvome antroje ar trečioje vietoje. Man buvo natūralu, kad turime juos įveikti. Po tų rungtynių agentą užplūdo pagyros skirtos man, bet aš to nesureikšminau, nes buvau sužaidęs ir dar geresnių rungtynių, kuo šios buvo ypatingos? Tada supratau, kad Europoje krepšinis gali būti skirtingo lygio – Eurolyga, Europos taurė, Čempionų lyga. Man būnant oro uoste agentas paskambino ir pasakė, kad „Žalgiris“ yra susidomėjęs. Aš pasakiau, kad leistų man pasidomėti, prieš ką nors atsakant. „Žalgiris“ tais metais žaidė Eurolygos finalo ketverte ir aš supratau, kad tai gera komanda bei negalėjau patikėti, kad tapsiu to dalimi“, – atsiminimais dalijosi T.Walkupas.

Žinoma, tinklalaidėje buvo paliesti ir pirmieji krepšininko žingsniai „Žalgirio“ komandoje bei santykiai su komandos draugais ir treneriu Šarūnu Jasikevičiumi.

Kaip jau įprasta tinklalaidžių metu, pašnekovui teko atsakinėti į „blic“ bei klausytojų pateiktus klausimus.

Naujausios #ŽalgirisOnAir tinklalaidės laidos ieškokite Kauno „Žalgirio“ „YouTube“ kanale bei visose pagrindinėse tinklalaidžių platformose.

#ŽalgirisOnAir naujienas taip pat sekite ir soc. tinklų „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.


apie mėgstamiausius Thomaso serialus, Teksasą ir gyvenimą su trimis broliais (2:06);
apie brolio pavyzdį krepšinio aikštelėje, patirtas sunkias traumas, mažą universitetų susidomėjimą po vidurinės mokyklos, žaidimą ketvirtoje pozicijoje Stephen F. Austin universitete, treniruotes su Jimmy Butleriu, Rajonu Rondo ir Dwyane‘u Wade‘u (14:51);
apie keistą patirtį G lygoje (31:03);
apie persikėlimą ir gyvenimą Vokietijoje bei žaidimą Liudvigsburgo „MHP Riesen“ komandoje (37:46);
apie Kauno „Žalgirio“ klubo susidomėjimą, informacijos apie Lietuvą rinkimą, pirmąsias rungtynes Eurolygoje, prastą pataikymą pirmojo sezono metu, „Žalgirio“ organizacijos kantrybę, fantastišką dėjimą prieš „Darussafaka“ ir pokalbį su Šarūnu Jasikevičiumi (46:23);
apie mėgavimąsi gintis, puikius Mariaus Grigonio puolimo įgūdžius, transformaciją į įžaidėjo poziciją (56:27);
apie skirtumus tarp praėjusios ir šių metų „Žalgirio“ sudėties, nuolatines mintis apie Š.Jasikevičiaus sistemą, nugalėtojų mentalitetą, fantastišką žaidimą prieš Miuncheno „Bayern“ ir sutarties pratęsimą su „Žalgiriu“ (1:01:01);
apie „Žalgirio“ galimybes patekti į Eurolygos atkrintamąsias (1:15:18);
„blic“ klausimai (1:17:02);
žiūrovų klausimai (1:23:05).

Komentarai

 1. REIKIO IZAIDEJO

  Gal pranesit jog ir izaideja isigyjot? Ar dar ilgai mulkinsit zmones

 2. Motiejunai alio?.

  Net partizans stiprinas, o mes vis dar be izaidejo zaidziam

 3. Alio ka tu

  LyginI partizana su zalgiriu paziurek Bidziata Motirjunas uztruko su izaideju

 4. Nba

  Zaidejus atleidzia arba mainaI

 5. Darius

  Aš galvoju, kad jokio naujo įžaidėjo nebus, nebent nukris kaip aklai vištai grūdas ir koks nors agentas pasiūlys gerą už prieinamus pinigus. Nieko jie nesugeba rasti, jau pernai nudegė su Waltonu, paskui turėjo daug laiko, bet per jį surado kažkokį Perezą. Tai dabar reikia tikėtis nebent stebuklo.

 6. Rinka

  As manau per menesI ras jeigu dar vyksta stebejimaI Siaip ZurnalistaI galetu paklaust

 7. Kaunas

  Panathinaikos ir tas arti susitarimo su rautiniu, o musu isgirtoji vadyba ka daro nieko

 8. Zalgirio rezervai

  Zalgirio reservaI 15 zalgirieciu ir ko is ju dar tikisi Sarunas Jasikevicius

 9. kaunas2

  O kam panathinaikui Dar vieno zaidejo TaI paziurekim is kur ima Dar 33 metu

 10. Motiejuno in

  Primintii pasakyma imtI kad intume ir tiesiog paimituotume darba tai taip nedirbame turime snenarujus su perezu scenarijus nepavyko be jo Sukuojame rinka po kelis kartus per diena Bet imti tik tam kad intume tai tikraI taip nedarysime

 11. Fanas

  Visos komandos stiprinas, nes nori kazko pasiekti, o musu jog nejaudina jog zaidziam be pg ir 9 lost is eiles

 12. Fanas2

  Kas is to kad verksim burbesim ka Matom kad pasipildo

 13. Real

  Su real nezais Randolphas Gabrielis Deckas ir Sergio Liullas

 14. Pablo

  Kiek susirupines del susirupines del turimos sudeties o laukia nelabaI parankus varzovas PavojingI visI varzovu aukstaugiaI o labiausiaI turime saugotis Milaknio tritaskiu jo Figura aiksteje sukuria zalgiriiuI daug situaciju

 15. l

  valkupas. teksaso medkirtys

 16. Urbonas

  Negali paklaust apie paieskas tik paklause del Grigonio kad jau langete nusieme ir kada tikites sulaukti