#TimeOutŽalgiris. Žalgiriečiai naujoje pramogų erdvėje, T.Dimšos atstovas spaudai ir tėvystės džiaugsmai 5

Nors krepšinio sezonas jau baigėsi ir žalgiriečiams prasidėjo atostogos, „Žalgiris TV“ komanda gavo dar vieną progą pakviesti sirgalius stebėti populiarios rubrikos #TimeOutŽalgiris epizodą.

Šį kartą jis buvo filmuojamas šalia „Žalgirio“ arenos atsivėrusioje naujoje pramogų erdvėje „Pakrantė“. Į jos atidarymą sugužėjo gausus būrys visiems „Žalgirio“ sirgaliams puikiai pažįstamų veidų.

„Žalgiris TV“ laidų vedėja Dalia Belickaitė turėjo progą pakalbinti krepšininkus Marių Grigonį, Tomą Dimšą, Edgarą Ulanovą ir Artūrą Milaknį, „Žalgirio“ arenos balsą Andrių Žiurauską bei į Nemuno salą užsukusius krepšinio, maisto ir geros muzikos mylėtojus.

Pirmieji prieš „Žalgiris TV“ kameras stojo po ilgos pertraukos vėl komandos draugais tapę M.Grigonis ir T.Dimša. Žalgiriečiai, atsakinėdami į klausimus, atskleidė ir savo vasaros planu.

„Jau ir dabar kartu sportuojame, nebuvo taip, kad viskas įvyko per dieną. Kiekvieną vasarą kartu sportuojame, tad ir laisvalaikį leidžiame kartu“, – naujoje erdvėje apie draugystę su T.Dimša kalbėjo M.Grigonis, prisistatęs bičiulio atstovu spaudai.

Štai A.Milaknis ir E.Ulanovas su savo žmonomis karantino metu susilaukė vaikų – A.Milakniui gimė sūnus, o E.Ulanovui dukra.

„Vienas karantino pliusas yra tas, kad galiu matyti kaip kiekvieną dieną auga vaikas, o ypač tokiame amžiuje, nes keičiasi kone kasdien. Labai smagu, kad galiu viską matyti. Labai nesmagu, kad priaugau svorio, – pasakojo E.Ulanovas, taip pat atskleidęs, kokį koncertą ruošiasi aplankyti. – Karantino metu atradau atlikėją Baltąjį Kirą. Bėgiodamas krosus perklausiau visą albumą ir labai patiko, todėl stengsiuosi nepraleisti.“

Tikimybę sutikti žalgiriečius „Pakrantėje“ kauniečiai ir miesto svečiai visą vasarą turės ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais nuo 11.30 iki 23.00 val. Čia dienomis bei ketvirtadienio vakarais bus galima papietauti ar pavakaroti su šeimomis ir draugais, o penktadienio ir šeštadienio vakarais lauks koncertai, tarp kurių – Baltojo Kiro, Giedrės, Junior A, Biplan, Colours of Bubbles, G&G Sindikato, Jurgos, Lino Adomaičio ir kitų pasirodymai.

Komentarai

 1. .

  O kaip su Tomu Masiuliu ? kaip ir Žalgiriui priklausantis žaidėjas buvo ? Kodėl jis išvažiavo į Vokietiją, o ne grįžo į komandą, juk buvo tik paskolintas ? Visi supranta, kad Masiulis yra dabartis ir ateitis, bet komandos vadovai pasirinko išlaikyti jau pasenusį kapitoną, į kurį jau liūdna žiūrėti, bet kurio kontraktas, pataisykite mane jei klystu, bet vėl bus vienas didžiausių Žalgiryje.

 2. taskui atsakymas

  Pirmiau tu grybe skirk Toma nuo Gycio Masiulio, o tada eksperta primesk. Ne tavo reikalas ir ne tavo kompetencija sneket kas vertas, o kas ne, o uz Jankio nurasyma tai ir vertas but pasiustas toli.

 3. heyhey

  taigi Vokietijoje atsinaujino varzybos todel ir isvaziavo, uzsidirbs siek tiek o gal ir gaus dar kitam sezonui kontrakta , vis tiek jisai zalgiriui priklauso kol kas

 4. I.

  Nieko tokio, svarbu, kad suprantame vienas kita. Parasiau tevo varda vietoj sunaus netycia. Atsakyme, tu saunuolis, buciuok Jankui sena rura

 5. .I

  Geras komentaras, heyhey. Kas del Jankio, labai solidus zaidejas, bet deja, praeity. Ko gero dar vienas sezonas ir pats susipras kabinti kedus ant cveko. Del manes, tegu jis zaidzia kiek nori, bet tada tegu nepraso fanu pinigu, kad Jankui galetu puse lemo atsegti.