Startuoja bilietų prekyba į pirmąsias Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje 11

Eurolygos reguliarusis sezonas sugrįžta į „Žalgirio“ areną. Spalio 15-ąją Kaune lankysis praėjusių metų Eurolygos lyderiai – Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai, o bilietai į šias rungtynes prekyboje pasirodė nuo pirmadienio ryto.

Dėl nuolat besikeičiančios su COVID-19 susijusios situacijos ir kintančių saugumo užtikrinimo sąlygų, „Žalgiris“ šį sezoną bilietų prekybą gali vykdyti tik į artimiausias rungtynes.

Kartu su „Anadolu Efes“ maču prekyboje atsiras ir bilietai į kitas dvejas spalio mėnesio rungtynes: spalio 18 d. susitikimą su Utenos „Juventus“ ir spalio 22 d. dvikovą su Valensijos „Basket“ ekipomis.

Šioms spalio mėnesio rungtynėms kol kas bus atidaromas tik pirmasis arenos aukštas bei centrinės trečiojo aukšto tribūnos – ruda bei oranžinė zonos.  Bilietus galima įsigyti tik internetu oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų platinimo svetainėje.

Prasidėjus bilietų prekybai į atskiras rungtynes, pirmieji bilietus galės įsigyti 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojai ir „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai, kuriems įsigyti bilietus už išankstinę kainą bus galima iki spalio 1 d. 13.00 val., o po to likusios vietos bus paleistos į viešą prekybą. Vieno abonemento ar vienos Klubo narystės savininkas galės įsigyti du bilietus už išankstinę kainą.

Nors nuo rugsėjo 1 d. žiūrovų skaičius renginiuose nėra ribojamas, į „Žalgirio“ areną susirinkę žiūrovai turi laikytis saugaus atstumo, gali sėsti į kas antrą vietą ir per visas rungtynes privalo dėvėti apsaugines veido kaukes.

Lietuvos čempionų klubas taip pat imasi visų prevencinių saugos priemonių, kad krepšinio rungtynės vyktų saugiai. Yra tikrinama visų atvykstančių į areną lankytojų, darbuotojų ir žaidėjų kūno temperatūra, kuriai viršijus 37,3 laipsnio, asmenys nėra įleidžiami į areną. Taip pat prie kiekvieno įėjimo sumontuoti dezinfekatoriai, įrengti papildomi žymėjimai lankytojų srautų valdymui, prieš atsidarant durims į renginį dezinfekuojamos visos durų rankenos, turėklai esantys arenoje, po rungtynių dezinfekuojamos visos sėdimos vietos, turėklai, paviršiai esantys arenoje.

Komentarai

 1. wtf

  jei nori nueiti i visas varzybas sumoki dvigubai brangiau nei pernai su abonementu, elementari aritmetika watsonai, atseit dvigubai maziau ziurovu tai ir bilietai dvigubai brangesni

 2. Ftw

  O ko tu tikejais gudruoli, ziurovu vietoj 15k telpa max 7. 5k jeigu ir tiek ateis, o galvojia bilietu kainos vis tiek uz centus bus? Gal tu zalgirio konferencija pažiūrėk kokie komandai nuostoliai. Ar nori kad vel nueitu i skolas ir pirktu Cukina i centro pozicija?

 3. A. Masėnas

  bilietų kainos bus pagal paklausą, o paklausa bus pagal žaidimo kokybę. Manau, kad esant tokiam žaidimui, paklausa mažės, o tada ir kainas numes. Dar vienas variantas, jei bus užfiksuotas didelis koronos susirgimų augimas Kaune, gali būti, kad bus dar didesnių ribojimų ir dar labiau mažinamas žiūrovų skaičius. Arba išvis nuspręsta žaisti be žiūrovų, tada nebus nei bilietų, nei kainų, bus ramu. Bet tai nėra taip blogai, nes kai žaidimas toks kaip dabar, tai nėra ką ten labai žiūrėti.

 4. Kokia kaina

  Kiek bilietai idomu kokia kaina Nors as taip ar taip nepirkes Internetu nezinau

 5. kaina

  auksine 38, sidabr 33 , bronzine 21 ir t.t.

 6. cia

  su ciukinu norejai pajuokaut bet nesekmingai, gebenas panasaus lygio, vienas louvernje tikrai nepatemps.

 7. Zalia zona

  10 euru

 8. Nesuprantu jusu

  Bilietai pigesni negu pernai, o jus verkiat

 9. Lrytas

  Po zalgirio pralaimejimo pasipyle akmenys i M. Schillerio darza ekspertai kilnoja antakius

 10. rimas

  Geros kainos, pernai buvo brangiau

 11. Linas

  Normalios kainos, bet del viruso vargu surinks ir puse arenos. Veliau prisides ir kita priezastis – prasti komandos rezultatai…