Žalgiriečiui P.Garino atlikta menisko operacija 7

Kauno „Žalgirio“ komandai mažiausiai 6 savaites teks verstis be argentiniečio Patricio Garino. 201 cm ūgio krepšininkui spalio 15 dieną buvo atlikta menisko operacija.

Ją žalgiriečiui „Gijos Klinikose“ atliko ilgametis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojas ortopedas traumatologas ir medicinos mokslų daktaras Rimtautas Gudas, nuo praėjusių metų oficialiai talkinantis ir Kauno „Žalgirio“ štabui.

Praėjusiame sezone Vitorijos „Baskonia“ klubui atstovavęs P.Garino buvo patyręs sudėtingą kryžminių raiščių traumą, o liepos pabaigoje atvykęs į Lietuvą vis dar negalėjo sportuoti pilna jėga.

Argentinos ir Italijos pilietybes turinčiam krepšininkui Kaune tęsiant savo reabilitaciją atsirado ir papildomų skausmų.

Galiausiai buvo nuspręsta, kad norint žalgirietį pastatyti ant kojų, jam yra reikalinga dar viena operacija. Po sėkmingai atliktos operacijos P.Garino į aikštę grįžti galės mažiausiai po šešių savaičių.

Komentarai

 1. Linas

  400 stuku kaip i sikna…Genialu.

 2. Sportininkas

  gi pastatys ant koju ir ispirks uz 800k. viskas normaliai

 3. Laukiam pastiprinimo

  Naujoko

 4. Biudzetas

  JeI Korona Karantinas nebutu pirke Garino Su Trauma nukritus kainaI

 5. postas

  Visų pirma – sveikatos ir kantrybės Garino, klubui ir fanams. Visų antra visiems “400 stuku i sikna” genijams – žaidimas paprastas, aukščiau bambos iššokama tik rizikuojant. Be rizikos Žalgiris biudžeto rėmuose būtų EL galiake stabiliam. Su rizika – yra šansų patekti į PO. Visas naujas legionas imtas su aiškiom rizikom. Kažkas veikia, kažkas ne. Ir, natūralu, kažkas verkia pastoviai, kažkas ne.

 6. 💚💚💚

  Sveikatos, tvirtybės Patricio Garino. Lauksime jo su “Žalgiriu” sugrįžtančio į aikštelę.

 7. Šaras

  Palaikau kluba ir Garino. Sėkmės!!!!