Išvykų maratoną „Hegelmann Litaeun“ užbaigė pergale Šilutėje 0

Dešimtajame LFF I lygos ture Kauno „Hegelmann Litaeun“ futbolininkai nutraukė nesėkmingą ruožą ir iškovojo pergalę po nelaimėtų aštuonių susitikimų. Keturių svečiuose žaistų rungtynių maratoną Dainiaus Bučmos auklėtiniai užbaigė iškovotais trimis taškais Šilutėje, kur rezultatu 2:0 (1:0) įveikė vietos „Šilutės“ klubą bei nutraukė jo dviejų iš eilės pergalių seriją.

Kauniečiai abiejuose kėliniuose varžovams atseikėjo po įvartį, o savo vartus pirmą kartą šį sezoną išsaugojo „sausus“.

Pirmojo tikslaus smūgio ilgai laukti neteko. Jau 1-ąją rungtynių minutę svečiai įsiveržė į priekį, kai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė puolėjas Ernestas Mickevičius (1:0).

Vėliau ilgą laiką komandoms nepavyko pasižymėti, tačiau šią atkarpą susitikimo pabaigoje pavyko nutraukti „Hegelmann Litauen“ futbolininkams, pelniusiems antrą mačo įvartį. Jo autoriumi tapo saugas Mantas Zabiela (2:0).

Startinė „Hegelmann Litaeun“ sudėtis: M.Stonys, M.Miškinis, M.Gavrilovas, D.Šinkūnas, M.Jakutavičius, M.Zlatkus, B.Olencevičius, M.Zabiela, P.Malakas, D.Stulga, E.Mickevičius.

Vyriausiojo trenerio D.Bučmos atlikti keitimai: Beną Olencevičių pakeitė Dovydas Sinkus (46 min.), Donatą Stulgą pakeitė Edgaras Kloniūnas (90 min.).

Pergalė „Hegelmann Litauen“ futbolininkams turnyrinėje lentelėje leido pakilti į 12 vietą. Šiuo metu kauniečių sąskaitoje – 9 taškai, o „Šilutės“ klubas su 10 taškų užima 10 poziciją.

Kitas rungtynes D.Bučmos auklėtiniai žais birželio 4 dieną, šeštadienį. Savo aistruolių akivaizdoje Kauno klubas vienuoliktajame LFF I lygos ture susitiks su „Panevėžio“ komanda, esančia 7 turnyrinės lentelės vietoje.