„Kauno Žalgiris“ ir „Nevėžis“ – be įvarčių 0

Paulius Jakelis, alyga.lt

Tęsiantis pasiruošimą naujajam A lygos sezonui „Kauno Žalgiris“ ir toliau neranda kelio į pergalę. Laikinosios sostinės komanda draugiškose rungtynėse Kėdainiuose nesugebėjo įveikti Pirmos lygos atstovo „Nevėžio“. Dvikova baigėsi be įvarčių – 0:0.

Rungtynės Kėdainiuose susiklostė įdomiai ir atkakliai. Rungtynių pradžioje kamuolio kontrolė priklausė „Kauno Žalgiriui“, o galimybių pasižymėti turėjo abi komandos.

Šeimininkai nebuvo nusiteikę varžovams iš aukščiausios lygos leisti dominuoti. „Nevėžis“ drąsiai naudojo spaudimą ir neleido „Kauno Žalgiriui“ ramiai laikyti kamuolio.

Antrajame kėlinyje komandų žaidime trūko kokybės. Svečiai į aikštę išleido daug jaunų žaidėjų.  Buvo akivaizdu, jog nei „Kauno Žalgiris“, nei „Nevėžis“ dar nėra įgavęs optimalios sportinės formos.

Auksinę progą antrajame kėlinyje turėjo Paulius Daukša, kuris po Leonido Mušnikovo uždirbto 11 metrų baudinio stojo prie kamuolio. Kauniečio nelaimei, šia dvikovą laimėjo vartininkas.

Taip pat pasižymėti galėjo ir Benas Olencevičius, tačiau savo progos realizuoti jam nepavyko. Šiame mače „Kauno Žalgiriui“ padėti negalėjo susirgęs puolimo lyderis Andrius Velička.

Tai buvo ketvirtosios kauniečių rungtynės pasiruošimo etape: lygiosiomis sužaista su Jonavos „Lietava“ bei Marijampolės „Sūduva“, o prieš Kazlų Rūdos „Šilą“ patirta nesėkmė.

„Kauno Žalgiris“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: D.Mikelionis, K.Gvildys, M.Fridrikas, I.Dedura, P.Daukša, T.Bučma, P.Malakas, D.Stulga, L.Mušnikovas, E.Mickevičius, R.Krušnauskas.