„Kauno Žalgiriui“ – skaudus „Utenio“ dūris paskutinėmis mačo akimirkomis 0

Paskutinėmis rungtynių akimirkomis skaudų dūrį gavęs „Kauno Žalgiris“ turėjo pripažinti varžovo pranašumą. Laimio Bičkausko treniruojama komanda penkioliktajame „SMScredit.lt A lygos“ ture išvykoje rezultatu 1:2 (0:1) nusileido Utenos „Utenio“ futbolininkams.

Žalgiriečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą: dažniau kontroliavo kamuolį ir labiau spaudė aikštės šeimininkus, tačiau, nepaisant to, pirmąjį pavojingą išpuolį surengė būtent „Utenio“ ekipa. 11-ąją minutę netoli baudos aikštelės buvęs Edgaras Mastianica atliko smūgį, o kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Nors „Kauno Žalgiris“ dažniau buvo su kamuoliu, visgi uteniškių gynyboje spragų surasti nepavyko, o pastarieji 33-iąją minutę sulaukė teisėjo palankaus švilpuko. Baudos aikštelėje E.Mastianica nukrito ant vejos, o arbitras skyrė 11 metrų baudinį. Jį atlikti ryžosi „Utenio“ gynėjas Robertas Freidgeimas. Pastarasis neklydo, pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą ir persvėrė rezultatą – 0:1.

Baigiantis pirmajam kėliniui, svečiai ėmė dažniau grasinti varžovų vartams: tolimą smūgį atliko Edvinas Kloniūnas, tačiau Utenio klubo vartininkas Lukas Paukštė atrėmė šį bandymą. Vėliau galimybę turėjo ir Leonidas Mušnikovas. Visgi žalgiriečio baudos smūgis skriejo šalia virpsto. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatas liko nepakitęs – 0:1.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ žengė į aikštę siekdamas galiausiai pralaužti varžovų gynybą. Nepaisant to, tylėti neketino ir aikštės šeimininkai – kauniečių vartininkui Deividui Mikelioniui ramybės nedavė Eligijus Jankauskas, mėginęs pelnyti antrąjį aikštės šeimininkų įvartį. Vis dėlto, 70-ąją minutę apsigynę nuo varžovų išpuolių žalgiriečiai sugebėjo išlyginti rezultatą. Po Leonido Mušnikovo perdavimo kamuolį galva į artimą vartų kampą nukreipė Karolis Gvildys – 1:1.

Po praleisto įvarčio aikštės šeimininkai ėmė žaisti agresyviau ir sukėlė nemenkų problemų kauniečiams. Savo buvusios komandos vos nenubaudė Jevgenijus Morozas. „Utenio“ saugas, suklaidinęs tris gynėjus, smūgiavo visiškai greta vartų, o dar vieną jo bandymą atrėmė D.Mikelionis.

Mačo pabaigoje Utenos komandai pavyko pasižymėti. Pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę Kirilas Levšinas po Aurimo Tručinsko perdavimo iš dešiniojo aikštės krašto galingu smūgiu pelnė antrąjį „Utenio“ įvartį – 1:2.

Per likusį laiką kauniečiams išsigelbėti jau nebepavyko ir teko pripažinti Utenos ekipos pergalę.

Startinė „Kauno Žalgirio“ sudėtis: D.Mikelionis, M.Miškinis, E.Pilypas, I.Dedura, M.Fridrikas, P.Daukša, K.Gvildys, L.Sendžikas, E.Kloniūnas, L.Mušnikovas, E.Mickevičius.

„Kauno Žalgirio“ atlikti keitimai: M.Miškinį pakeitė B.Olencevičius (60 min.), E.Mickevičių – K.Neverdauskas (71 min.), L.Sendžiką – A.Velička (78 min.).

Trečiąjį „SMScredit.lt A lygos“ ratą nesėkme pradėjęs „Kauno Žalgiris“ turnyrinėje lentelėje nukrito į aštuntąją poziciją. Kauniečių sąskaitoje – 8 taškai. Tuo tarpu „Utenio“ futbolininkai su 9 taškais pakilo į septintąją poziciją.

Kitas rungtynes L.Bičkausko treniruojamas klubas žais birželio 18 dieną, šeštadienį. „Kauno Žalgiris“ trečiajame LFF taurės etape savo aistruolių akivaizdoje stos į kovą su Vilniaus „Žalgirio“ klubu.