„Kauno Žalgiris“ sudėtyje išsaugojo brazilą Brunno 1

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda toliau rikiuoja gretas prieš artėjantį 2017 m. sezoną. Klubas savo gretose išsaugojo 24-erių metų brazilą Brunno Amorim De Leite.

Krašto gynėjo ir saugo pozicijose galintis rungtyniauti futbolininkas praėjusių metų A lygos sezone jau atstovavo „Kauno Žalgirio“ ekipai. Per vasaros perėjimų langą komandą papildęs brazilas greitai tapo vienu iš komandos lyderių. Geru ir patikimu žaidimu Brunno greitai pelnė komandos trenerių pasitikėjimą, tačiau dėl patirtos traumos buvo priverstas sezoną baigti ankščiau laiko, sužaidęs vos 7 rungtynes.

Brazilo sugebėjimus jau spėjo įvertinti ir naujasis komandos vyriausiasis treneris Vitalijus Stankevičius. Savaitgalį vykusiose rungtynėse su Panevėžio „Panevėžiu“ futbolininkas pasižymėjo dviem rezultatyviais perdavimais, kuriais svariai prisidėjo prie kauniečių pergalės rezultatu 3:1.

Dar vienas kontrolines rungtynes Brunno sužais jau šį šeštadienį Kaune (12.00 val. NFA stadione), kur žalgiriečiai susitiks su Gargždų „Bangos“ futbolininkais.

Komentarai

  1. Raimis

    Dabar dar patikimo vartininko reikia