„Kauno Žalgiris“ pasirašė sutartį su Rimvydu Sadausku 3

UEFA Europos lygos atrankos kovoms besirengiantis „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sulaukė pastiprinimo. Prie komandos prisijungė 22-ejų metų gynėjas Rimvydas Sadauskas.

Nuo 2013-ųjų metų kaunietis rungtyniavo Kauno „Stumbro“ komandoje, kurioje, būdamas kapitonu, spėjo debiutuoti ir UEFA Europos lygos atrankoje. Praėjusiais metais centro gynėjas žaidė prieš būsimą „Kauno Žalgirio“ varžovą Limasolio „Apollon“.

Savo karjeroje pusmetį futbolininkas yra praleidęs ir stipriausioje Airijos futbolo lygoje. Ten jis vilkėjo „Cork City“ komandos marškinėlius.

Šiemet A lygoje vilkėdamas „Stumbro“ marškinėlius R.Sadauskas sužaidė trylika rungtynių ir visose jose žaidė po 90 minučių.

Naujasis Kauno komandos narys buvo kviečiamas į visas Lietuvos jaunimo rinktines, o  šį pavasarį pirmą kartą buvo pakviestas ir į nacionalinę vyrų rinktinę.

„Kauno Žalgirio“ marškinėlius futbolininkas apsivilkti pirmą kartą galės jau trečiadienį vyksiančiose A lygos rungtynėse su Marijampolės „Sūduva“.

Komentarai

  1. Tikrasis kaunietis

    Cepas savo stiliuje – renka lietuvius. Manau tikrai geras ejimas.

  2. Marko

    Kaunas tures stadiona , kodel gi netureti komandos kuri butu bent jau Euros lygio, cia ziurint i ilgesne perspektyva……..zinoma lietuviu noretusi ten tureti kiek imanoma daugiau

  3. A

    Norėčiau sužinoti ar išvis yra 45numeriu žaidėjas ir kodėl nežaidžia