Mažumoje likęs „Kauno Žalgiris“ krito Vilniuje 0

13-ojo A lygos turo rungtynėse „Kauno Žalgirio“ futbolininkai išvykoje rezultatu 1:3 (0:1) nusileido Vilniaus „Žalgirio“ komandai ir patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

Susitikimo pradžioje kamuolį ilgiau kontroliavo sostinės ekipa, o į atakas išeiti mėginę kauniečiai dažnai klydo. Tiesa, stadione susirinkę žiūrovai pirmoje pirmojo kėlinio pusėje daug progų neišvydo.

24-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Kamuolį baudos aikštelėje gavęs Liviu Antalis suklaidino „Kauno Žalgirio“ gynėjus ir įmušė įvartį.

Netrukus po šio epizodo Roko Garasto auklėtiniai liko mažumoje, po to, kai prieš save raudoną kortelę išvydo gynėjas Rudinilsonas.

Pirmoje susitikimo dalyje Vilniaus komanda sukūrė dar keletą progų, tačiau savo vartus patikimai gynė Deividas Mikelionis.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ padvigubino savo persvarą. Po Domanto Šimkaus perdavimo įvartį galva pelnė Hugo Videmontas.

Po antro praleisto įvarčio kiek suaktyvėjo ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai. Tas suaktyvėjimas vaisių davė 71-ąją susitikimo minutę, kai po aštraus perdavimo iš krašto įvartį galva pelnė Emmanuelis Davidas.

Vis tik, apie atgijusią intrigą rungtynėse neleido pagalvoti į laikinosios sostinės komandos vartus paskirtas baudinys, kurį sėkmingai realizavo tas pats H.Videmontas.

Per likusį rungtynių laiką aikštės šeimininkai sukūrė dar keletą progų, tačiau vartuose ir vėl spindėjo D.Mikelionis.

Artimiausias rungtynes „Kauno Žalgirio“ futbolininkai rugpjūčio 7 dieną namų aikštėje žais su Marijampolės „Sūduva“.