NKL: skambi jaunųjų žalgiriečių pergalė prieš lygos vicečempionus (VIDEO) 0

Pagreitį įgavo ir antrasis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ratas, kuriame dėl aukštesnių pozicijų kaunasi Tomo Masiulio treniruojamas Kauno „Žalgirio“ jaunimas.

Šį savaitgalį jaunųjų žalgiriečių laukė rimtas jėgų patikrinimas, kadangi penktadienį teko sunki išvyka pas NKL lyderius į Šakius, o šeštadienį į Kauną atvyko praėjusio sezono finalininkai iš Klaipėdos.

Pirmojo savaitgalio išbandymo kauniečiai neatlaikė ir Šakiuose vietos „Vyčio“ komandai pralaimėjo – 73:91.

Didžiausią darbą varžovai atliko jau per pirmąjį kėlinį, kurį laimėjo dvigubai – 15:30.

Per likusią rungtynių dalį kauniečiai išlygino žaidimą, neleido NKL lyderiams nepadoriai padidinti atstumo, tačiau galutinis teisėjo švilpukas skelbė „Vyčio“ pergalę rezultatu 73:91.

„Žalgiris-2“: R.Jokubaitis 13 (4 rez. perd., 2 per. kam.), M.Sajus 12 (6 atk. kam.), M.Jogėla 9, E.Venskus 8, G.Bergaudas 7 (5 atk. kam.), L.Uleckas 6, V.Markovetskis 6, G.Vasiliauskas 5, M.Arlauskas 3, L.Vaištaras 3, I.Sargiūnas 1 (2 per. kam.), M.Valinskas 0.

„Vytis“: M.Užupis 18 (6/9 dvit., 5 atk. kam., 2 per. kam.), E.Jezukevičius 16 (2 blk.), G.Radzevičius 15 (6/9 dvit., 5 rez. perd., 2 per. kam.), B.Wanamakeris 11 (7 rez. perd., 2 per. kam.),  A.Pukelis 10.

Nors šeštadienį „Žalgirio“ dubleriams vėl padėti negalėjo du svarbūs žaidėjai Gytis Masiulis ir susižeidęs Vitalijus Kozys, tai nesutrukdė kauniečiams namie 74:64 pamokyti NKL vicečempionų Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkų.

Savų žiūrovų akivaizdoje T.Masiulio auklėtiniai žaidimą kontroliavo nuo pat rungtynių pradžios ir ilsėtis keliavo turėdami penkių taškų atsargą – 36:31.

Trečiojo kėlinio viduryje pranašumas šoktelėjo iki 50:37, bet antroje kėlinuko pusėje kiek geriau atrodė atstumą apkandžioję svečiai – 57:49.

Ketvirtajame kėlinyje po penkių Martyno Sajaus taškų žalgiriečiai pateikė rimtą paraišką pirmaudami 68:59, tačiau rankų nesudėję klaipėdiečiai baltos vėliavos nekėlė ir greitai grąžino intrigą (68:64). Laimei, „Žalgirio“ jaunimas susitvarkė su spaudimu, pagirtinai atstovėjo gynyboje ir atlaikę uostamiesčio krepšininkų spurtą išplėšė svarbią pergalę 74:64.

„Žalgiris-2”: M.Sajus 15 (6/9 dvit., 7 atk. kam., 4 per. kam., 2 blk.), R.Jokubaitis 15 (7/9 dvit.), E.Venskus 12 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), I.Sargiūnas 9 (3 per. kam.), L.Uleckas 9 (4 rez. perd., 2per. kam.), M.Jogėla 6 (6 atk. kam., 2 blk.), G.Vasiliauskas 5, M.Arlauskas 3 (2 per. kam.), M.Valinskas 0, V.Markovetskis 0.

„Neptūnas-Akvaservis“: V.Vasylius 16 (3/4 trit.), M.Stašys 11 (4 rez. perd.), A.Mikalauskas 11 (7 atk. kam.).

Po rimtų egzaminų artėjantį savaitgalį kauniečių lauks žemiau besirikiuojančios, bet kovingumo pamokas visoms išrašančios Molėtų „Ežerūno“ bei Kauno KTU komandos. Su KTU krepšininkais Kauno miesto derbį žalgiriečiai žais šeštadienį namų arenoje (Naglio g. 4A, Petrašiūnuose) ir lauks Jūsų palaikymo nuo 16.00 val.