„Žalgirio“ jaunimas principiniame mūšyje nepaliko vilčių vilniečiams 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimas pakiliomis nuotaikomis pradėjo 2018-uosius metus. Tomo Masiulio auklėtiniai principinį mūšį prieš Vilniaus „Perlo“ krepšininkus laimėjo net 84:60 ir artėja prie Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) geriausiųjų ketverto.

Rungtynių pradžioje aikštelėje itin jautėsi abiejų komandų nervingumas, tačiau žalgiriečiai pirmąjį kėlinį užbaigė spurtu 9:0 ir jau turėjo gana apčiuopiamą pranašumą 20:14.

Antrajame kėlinyje puikiai atakoms dirigavo Rokas Jokubaitis, o po Mariaus Valinsko tritaškio skirtumas šoktelėjo iki 35:25. Prieš didžiąją pertrauką tritaškiu visą atsarginį žaidėjų suolelį kėlė ir aukštaūgis Giedrius Bergaudas, tad ilsėtis kauniečiai keliavo užtikrintai pirmaudami 39:31.

Trečiasis ketvirtis startavo galingu Martyno Sajaus žaidimu, gražiu dėjimu R.Jokubaičio perdavimą pavertė naują rekordinės persvaros ribą nubrėžęs Ignas Sargiūnas – 47:34. Tuomet užsiautė net 10 taškų įspūdingais epizodais be atsako susirinkęs Matas Jogėla ir vilniečiams teko kapstytis iš labai gilios duobės – 57:34. Artėti svečiams neleido keturis taškus pelnęs Vitalijus Kozys bei tritaškiu paskutinį žodį kėlinyje taręs R.Jokubaitis – 64:42.

Užkurti ir į rungtynes grąžinti sostinės krepšininkus savotišku būdu bandė dvi technines vieną po kitos užsidirbęs bei iš aikštelės išvarytas „Perlo“ treneris Arvydas Gronskis. Tiesa, tai vilniečiams jokios apčiuopiamos naudos nedavė, „Žalgirio“ jaunimas drausmingai užbaigė mačą ir šventė gražią pergalę rezultatu 84:60.

„Žalgiris-2”: M.Jogėla 18 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), R.Jokubaitis 11 (5 atk. kam., 10 rez. perd.), M.Sajus 11 (5 atk. kam., 2 per. kam.), I.Sargiūnas 9 (3 per. kam.), V.Kozys 8, E.Venskus 8, M.Valinskas 5, L.Vaištaras 4, G.Bergaudas 3, M.Arlauskas 3 (3 per. kam.), L.Uleckas 2.

„Perlas“: K.Giedraitis 20 (2 per. kam.), M.Maskolaitis 10, E.Tubutis 7 (2 blk.).