NKL: pergalingai į atkrintamąsias žengę žalgiriečiai ten sutiks kitą Kauno miesto komandą 0

Penktadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) buvo sužaisti paskutiniai reguliariojo sezono mačai, po kurių paaiškėjo galutinė komandų rokiruotė ir visas atkrintamųjų varžybų medis.

Nieko „Žalgirio“ jaunimui nelemiančiose rungtynėse Tomo Masiulio auklėtiniai per paskutinę minutę atėmė pergalę iš Molėtų „Ežerūno“ krepšininkų bei laimėję rezultatu 82:79 dar labiau suvėlė ir taip chaotišką turnyrinės lentelės viduriuko situaciją.

Be trijų labai svarbių žaidėjų Roko Jokubaičio, Gyčio Masiulio ir Martyno Sajaus vertęsi kauniečiai iki 48:39 buvo nutolę pačio trečiojo kėlinio pradžioje, tačiau į lemiamą kėlinuką nusinešė kiek apmažėjusį pranašumą – 61:57.

Po Granto Vasiliausko tritaškio ir Mato Jogėlos taškų šeimininkai likus kiek daugiau nei porai minučių pirmavo 74:71. Tiesa, viską aukštyn kojomis apvertė du molėtiškių tolimu šūviai – 74:77.

Jau prasidėjus paskutinei minutei svarbų dvitaškį įmetė Erikas Venskus, o aukso vertės tolimą bombą smeigė svečius į nepatogią padėtį pastatęs Marius Valinskas – 79:78. Per likusias 16 sekundžių pergalę rezultatu 81:78 taikliomis baudomis įtvirtino G.Vasiliauskas.

„Žalgiris-2“: G.Vasiliauskas 16 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), M.Jogėla 15 (7/9 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), M.Arlauskas 15 (3/3 trit.), M.Valinskas 10 (7 atk. kam.), L.Uleckas 9 (5 rez. perd.), E.Venskus 8 (5 atk. kam.), G.Bergaudas 6, L.Vaištaras 2, I.Sargiūnas 0.

„Ežerūnas“: K.Lukošiūnas 16 (4/9 trit.), J.Zakas 14, R.Ambrulaitis 12 (3 per. kam.), A.Adomavičius 11 (6 atk. kam., 2 per. kam.).

Išsidėliojus visam atkrintamųjų varžybų medžiui paaiškėjo, jog dėl vietos ketvirtfinalyje žalgiriečiai sutiks puikiai pažįstamus varžovus – Kauno KTU krepšininkus. Triskart šį sezoną įveikti varžovai į įšoko į išvažiuojantį traukinį lemiamame mače patiesę tiesioginius konkurentus.

Iki trijų pergalių vyksianti serija startuoja jau antradienį (kovo 13 d.) „Žalgiris-2” namų salėje nuo 18.00 val., antrasis mačas ketvirtadienį vyks KTU arenoje, o šeštadienį  14.00 val. dubleriai vėl sužais mačą savų žiūrovų akivaizdoje.

„Žalgirio“ jaunimas visas NKL rungtynes žaidžia Naglio g. 4A, Petrašiūnuose!

Su „Žalgirio“ sezono abonementu ir galiojančiu „Žalgirio“ Garbės Klubo pažymėjimu – įėjimas nemokamas.