Ketvirtajame kėlinyje KTU palaužę jaunieji žalgiriečiai – per žingsnį nuo NKL ketvirtfinalio (VIDEO) 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda antrosiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijos rungtynėse parklupdė Kauno KTU krepšininkus 94:79 (18:16, 29:20, 20:25, 27:18) ir atsidūrė per žingsnį nuo geriausiųjų aštuoneto.

Jei pirmasis komandų susidūrimas nuo pirmųjų minučių pakrypo viena puse, tai kur kas atkakliau klostėsi antrasis mačas.

Dar antrojo kėlinio viduryje komandas teskyrė vienas taiklus dvitaškis metimas (29:27), tačiau tuomet prabilo Matas Jogėla ir Rokas Jokubaitis, tolimą šūvį smeigė Lukas Uleckas, tad ilsėtis žalgiriečiai jau keliavo susikurdami dviženklį pranašumą – 47:36.

Tiesa, tai lengvo gyvenimo nežadėjo ir nesusitvarkę su varžovų puolimu, į lemiamą ketvirtį Tomo Masiulio auklėtiniai nusinešė iki 67:61 apmažėjusią persvarą.

Iki tol taškus sparčiai rinkęsis M.Jogėla asistavo komandos draugams ir svečiai įgijo vieną didžiausių pranašumų – 73:61. Nors KTU bandė kabintis ir keliskart pavojingiau artėjo, pačioje rungtynių pabaigoje reikalus sutvarkė rezultatyviausiu mačo krepšininku tapęs bei pergalę rezultatu 94:79 atnešęs Ignas Sargiūnas.

„Žalgiris“: I.Sargiūnas 21 (8/11 dvit., 4 rez. perd., 2 per. kam.), M.Jogėla 18 (5/7 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), M.Sajus 13 (7 atk. kam.), V.Kozys 12 (3 per. kam.), R.Jokubaitis 11 (4 rez. perd.), L.Uleckas 8 (2 per. kam.), E.Venskus 6, G.Vasiliauskas 2, M.Valinskas 2, M.Arlauskas 1.

KTU: M.Motuzas 17 (5 atk. kam., 2 blk.), K.Kokoška 15 (3/8 trit., 6 atk. kam.), M.Sapiega 12 (12 rez. perd.), M.Kuprijanovas 11 (5/7 dvit.).

Trečioji ir galbūt paskutinė Kauno komandų akistata įvyks jau šeštadienį (kovo 17 d.) „Žalgirio“ dublerių namų salėje – Naglio g. 4A, Petrašiūnuose nuo 14.00 val.

Pergalės atveju žalgiriečiai žengs į kitą etapą, kuriame savo varžovo jau laukia „Šilutės“ krepšininkai.