„Žalgiris-2“ iš „Šilutės“ perėmė namų aikštės pranašumą 0

nklyga.lt inf.

Kauno „Žalgiris-2“ toliau pergalingai žygiuoja NKL atkrintamosiose varžybose. Pirmosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Tomo Masiulio auklėtiniai išvykoje 85:75 (23:27, 13:18, 23:15, 26:15) nugalėjo „Šilutės“ ekipą ir perėmė iš jos namų aikštės pranašumą.

Kauniečiai aštuntfinalio etape 3-0 nušlavė KTU ekipą, o „Šilutė“ jų laukė iš karto ketvirtfinalyje, kadangi reguliariajame sezone finišavo ketvirta.

Laimono Eglinsko auklėtiniai diktavo sąlygas du kėlinius, bet po ilgosios pertraukos svarstyklės ėmė krypti jaunųjų žalgiriečių naudai. Trečiąją kėlinį jie pradėjo 5 taškais iš eilės ir 9 taškų deficitą nukirpo daugiau nei pusiau – 41:45.

Visą kėlinį lipę varžovams ant kulnų, žalgiriečiai paskutinę ketvirčio minutę po Martyno Sajaus baudų išsiveržė į priekį 59:58. „Šilutė“ ketvirčio pabaigoje dar susigrąžino pranašumą (60:59), bet neilgam.

„Žalgiris-2“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 13:4 ir po M. Sajaus dvitaškio nutolo 72:64.

Penki iš eilės Justo Nausėdos taškai dar grąžino „Šilutę“ į kovą (69:72), bet Lukas Uleckas tada smeigė tritaškį, Ignas Sargiūnas pridėjo dvi baudas, o Grantas Vasiliauskas pataikė dvitaškį ir svečiai nutolo 79:71 bei išsaugojo pranašumą iki mačo pabaigos.

Kauniečiai vertėsi be vieno savo lyderių, Mato Jogėlos, kuris negalėjo žaisti dėl trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse gautos diskvalifikacinės pražangos.

Antrosios serijos rungtynės antradienį vyks Kaune.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas 19, Martynas Sajus 14 (12 atk. kam.), Martynas Arlauskas 13, Grantas Vasiliauskas 10, Rokas Jokubaitis 8 (8 rez. perd., 7 atk. kam., 4 per. kam.).

„Šilutė“: Modestas Žauneriūnas 14, Justas Nausėdas ir Taurantas Tamošiūnas po 12, Jeffery Perkinsas 11.