Jaunieji žalgiriečiai sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes 0

Atsinaujinusi Kauno „Žalgirio“ dublerių komanda jau pluša treniruotėse ir intensyviai ruošiasi artėjančiam sezonui.

Tomo Keršio vadovaujami jaunieji žalgiriečiai į pirmąją treniruotę susirinko rugpjūčio 13 dieną, o šį ketvirtadienį jau spėjo sužaisti ir pirmąsias draugiškas rungtynes.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sidabro laimėtojai po permainingos ir atkaklios kovos per pratęsimą 97:91 (23:20, 26:14, 20:30, 12:17, 16:10) patiesė KTU komandą, kuri taip pat ruošiasi NKL sezonui.

Pirmajame mače savo taiklumą išbandė visi 14 rungtynėms registruotųjų „Žalgirio“ jaunuolių, visi jie įmetė bent po du taškus, o savąjį šansą sėkmingai išnaudojo Danijos bei Estijos talentai Louisas Stormarkas ir Kerras Kriisa.

Mariaus Valinsko ir Vitalijaus Kozio vedami žalgiriečiai kontroliavo rungtynių eigą iki pat trečiojo kėlinio vidurio, kurio metu dar pirmavo 61:45.

Vis dėlto varžovai aplygino rungtynes, tad visa drama nusikėlė į pratęsimą.

Jo metu pranašiau atrodė itin darnų puolimą demonstravę jaunieji žalgiriečiai, po galutinio teisėjo švilpuko pasiekę pergalę rezultatu 97:91.

„Žalgiris-2“: M.Valinskas 21 (6/9 dvit.), V.Kozys 17 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), L.Uleckas 7, A.Adomavičius 7, L.Vaištaras 6 (2 per. kam., 2 blk.), L.Lelevičius 5, N.Kancleris 5 (2 per. kam.), R.Jokubaitis 5 (3 per. kam.), L.Stormarkas 5, M.Arlauskas 5, K.Kriisa 4, V.Markovetskis 4, M.Jogėla 4 (5 atk. kam.), E.Venskus 2 (2 per. kam., 3 blk.).

KTU: M.Syminas 16 (6 atk. kam.), J.Stakėnas 15 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), R.Jakubauskas 11 (4 rez. perd.), J.Liesis 11 (3 per. kam.), A.Sideravičius 11.