Jaunieji žalgiriečiai šventė pergalę Vilniuje 3

Kauno „Žalgiris-2“ komanda iškovojo pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) septynioliktojo turo rungtynėse. Šeštadienį Vilniuje jaunieji žalgiriečiai po pratęsimo nugalėjo „Perlo“ ekipą 97:95 (24:23, 13:16, 28:17, 18:27, 14:12).

Tai jau buvo antroji „Žalgirio“ dublerių pergalė prieš vilniečius. Pirmojo rato rungtynėse Kaune žalgiriečiai triumfavo 100:71.

Ketvirtajame kėlinyje likus 17 sek. Vitalijus Kozys pataikė abi baudas ir rezultatą išlygino, o pratęsime tiksint paskutinėms sekundėms dvitaškiu pergalę „Žalgirio“ dubleriams išplėšė Justinas Ramanauskas.

Nugalėtojams „Žalgirio-2“ kapitonas V.Kozys surinko 21 tašką (3/3 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius.

„Perlo“ komandoje nežaidė Einaras Tubutis, o „Žalgirio-2“ – Erikas Venskus.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 21 (3/3 trit.), Justinas Ramanauskas 17 (6 rez. perd.), Giedrius Bergaudas 14 (11 atk. kam.), Karolis Babušis 13.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis 23 (11/17 dvit., 8 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 20 (7 rez. perd.), Simas Jarumbauskas 14, Erikas Jermolajevas (7 atk. kam.) ir Adas Šimonis po 11.