„Žalgirio“ arenoje vykusiame mače dubleriai nusileido marijampoliečiams 0

Pirmą kartą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) istorijoje rungtynės buvo žaidžiamos „Žalgirio“ arenoje, tačiau jauniesiems žalgiriečiams tai sėkmės neatnešė. Daugiau nei savaitės pertrauką turėjusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-6) iškovojo pergalę NKL pirmenybėse. „Žalgiris-2“ (15-7) nusileido labiau patyrusiems varžovams 67:81 (20:25, 11:20, 20:23, 16:13).

Kauniečiai rungtynes pradėjo rezultatyviai ir pirmavo 20:16, bet pirmąjį kėlinį svečiai užbaigė pelnydami 9 taškus be atsako (20:25).

Marijampoliečiai galutinai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Jonas Zakas smeigė tritaškį bei realizavo tris baudas, Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus, Žygimantas Šimonis pataikė dar vieną tolimą metimą ir „Sūduva-Mantinga“ ilgąją pertrauką pasitiko turėdama 14 taškų persvarą – 31:45.

Per likusią rungtynių dalį nė viena iš komandų reikšmingo spurto nebesurengė, tad persvarą išlaikiusi „Sūduva-Mantinga“ šventė užtikrintą pergalę.

Pagrindinis pergalės kalvis buvo geriausias sezono rungtynes sužaidęs Rokas Stankevičius, kuris per 26 minutes surinko 24 taškus (7/12 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), 9 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 4 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 26 naudingumo balus.

Abi komandos išsiskyrė itin gausiu klaidų skaičiumi. Kauniečiai šioje dvikovoje prarado 21 kamuolį, o marijampoliečiai – 20.

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 18 (4/5 dvit., 2/4 trit.), Mantas Rubštavičius 14 (3/4 dvit., 1/4 trit.), Karolis Babušis 7 (1/5 dvit., 1/7 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 24 (7/12 dvit., 2/5 trit., 9 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 17 (3/5 dvit., 8/12 baud.), Jonas Zakas 14 (3/4 trit.), Žygimantas Šimonis 12 (4/7 trit.).