D.U.K. dėl Eurolygos atkrintamųjų rungtynių

 • Ar galios mano sezono abonementas Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse?

  Ne, Eurolygos ketvirtfinalių rungtynės į abonemento kainą neįskaičiuotos. Ši informacija buvo ir yra pateikta Žalgirio pardavimų svetainėje, ant abonemento patvirtinimo dokumentų bei abonementų dėkliukų. Kauno „Žalgirio“ sezono abonementas galioja visoms LKL bei Eurolygos reguliaraus to sezono namų rungtynėms, LKL atkrintamosioms bei finalo namų rungtynėms, Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandos NKL namų rungtynėms.

 • Ar galiu įsigyti Eurolygos ketvirtfinalio rungtynių bilietus į savo vietas?

  Dėl salės plano pakeitimų, susijusių su Pasaulio ledo ritulio čempionatu, kuris vyks „Žalgirio“ arenoje, dalies sėdimų vietų neliks, tad visiems abonementų turėtojams rezervuoti esamų vietų galimybės nėra. Tačiau, pirmas tris prekybos dienas įsigyti bilietus galės tik abonementų turėtojai bei Žalgirio Garbės klubo nariai, tad patys pirmieji už išankstinę kainą galėsite išsirinkti norimas vietas.

 • Kokia nuolaida Eurolygos ketvirtfinalio bilietams taikoma su abonementu?

  Abonementų savininkai turės galimybę įsigyti vietas už išankstinę kainą. Vėliau bilietai brangs 7–50 € priklausomai nuo sektoriaus.

 • Turiu du abonementus, kiek bilietų į Eurolygos atkrintamąsias rungtynes galėsiu nusipirkti?

  Vienas brūkšninis kodas galioja vienai vietai, taigi turėdami du abonementus galėsite įsigyti du bilietus. Jei pageidaujate daugiau bilietų, juos galėsite įsigyti prasidėjus viešai prekybai, nuo kovo 29 d. 10.00 val.

 • Ar galima grąžinti įsigytą Eurolygos atkrintamųjų rungtynių bilietą?

  Bilietai keičiami arba grąžinami tik tuo atveju, jei renginys neįvyksta.

 • Kokia Eurolygos atkrintamųjų rungtynių data ir varžovas?

  Tiksli rungtynių data ir varžovas gali paaiškėti tik gerokai vėliau, tačiau, kaip ir kitos Europos komandos, Kauno „Žalgiris“ bilietų prekybą pradeda anksčiau. Eurolygos reguliariajame sezone žalgiriečiams patekus tarp 4 geriausių komandų, du ketvirtfinalio mačai „Žalgirio“ arenoje būtų žaidžiami balandžio 17–20 dienomis, o užėmus 5-8 vietas, rungtynės vyktų balandžio 24 d. ir, jei prireiktų, balandžio 26 d. Bilietų prekyba startuos be konkrečios datos ir varžovo, tad įsigydami bilietus krepšinio gerbėjai privalo realiai įvertinti situaciją, kadangi bilietai nebus keičiami ar grąžinami.

 • Kur galima įsigyti Eurolygos atkrintamųjų rungtynių bilietus?

  Bilietus galima įsigyti internetu žalgiris.lt, „Žalgirio“ arenos kasoje bei Žalgiris Shop parduotuvėse. Išankstinius bilietus galima įsigyti tik suvedus abonemento brūkšninį kodą arba Garbės klubo kodą.

 • Ar bilietai parduodami į abi Eurolygos atkrintamųjų varžybų namų rungtynes iš karto?

  Kol kas bilietai parduodami tik į pirmąsias rungtynes. Bilietai į kitas rungtynes būtų pardavinėjami tik paaiškėjus, kad antrųjų namų rungtynių tikrai reikės.

 • Kada prasidės Eurolygos atkrintamųjų rungtynių bilietų vieša prekyba?

  Kovo 29 d. 10.00 val.

 • Kodėl keičiasi salės planas Eurolygos atkrintamosioms rungtynėms?

  Kauno „Žalgirio“ arenoje balandžio 22-28 dienomis įvyks pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės turnyras. Galima pasidžiaugti, jog buvo rastas bendras sutarimas su ledo ritulio asociacija „Hockey Lietuva“ ir istorinės Eurolygos kovos įvyks būtent „Žalgirio“ arenoje. Pasaulio ledo ritulio čempionatui bus pradėta ruoštis gerokai iš anksto, todėl Eurolygos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos po parketu jau esant išlietam ledui ir su ledo ritulio varžyboms reikalingais bortais. Rungtynių dieną ledas bus uždengtas specialia medžiaga, kuri nepraleidžia šalčio, tad tikrai nereikia baimintis dėl žemesnės nei įprasta temperatūros ar nerimauti dėl kitokių nepatogumų. Tokia praktika taikoma daugelyje užsienio arenų, kurios turi ledo ritulio bei krepšinio komandas. Vis dėlto, dėl neišvengiamo salės plano pasikeitimo žiūrovams skirtų vietų skaičius krepšinio rungtynėse sumažės maždaug 1500 nei įprastai.

D.U.K.

Sezono abonementai