„Žalgirio 3x3 Green Feel‘s“ turnyras

Aktyvaus sporto išsiilgę krepšinio gerbėjai jau šį sekmadienį, liepos 2 d., juo galės mėgautis Nemuno saloje, kurioje visą dieną vyks „Žalgirio 3×3 Green Feel‘s“ gatvės krepšinio turnyras.

Tryliktojo „Žalgirio 3×3 Green Feel‘s“ turnyro kovos startuos sekmadienį 10 val. ryte ir truks visą dieną. Turnyro dalyviai tradiciškai gaus dviejų spalvų marškinėlius su „Žalgirio“ simbolika.

Šį kartą turnyras vyks giliau Nemuno saloje esančiose stacionariose krepšinio aikštelėse. Ką tik įrengtos šešios naujutėlaitės aikštelės randasi už „Žalgirio“ arenos baseino.

„Žalgirio 3×3 Green Feel‘s“ turnyro dalyviai kausis dėl aukščiausių vietų ir puikių prizų, o renginyje apsilankę žiūrovai galės ne tik stebėti intriguojančias krepšinio dvikovas, bet ir mėgautis įvairiomis pramogomis.

Gatvės krepšinio entuziastai varžysis šešiose amžiaus grupėse. Turnyre taip pat grumsis „Žalgirio“ ir „Žalgirio“ arenos partnerių komandos, bus sudaryta ir negalią turinčių krepšinio žaidėjų grupė, kurios dalyvavimu turnyre rūpinasi tarptautinė audito, mokesčių ir verslo konsultacijų bendrovė KPMG.

Liepos 2 d. vyksiantis turnyras yra rengiamas per Nemuno saloje organizuojamo „Pakrantės“ festivalio savaitgalį, todėl dalyviai ir žiūrovai turės progą apsilankyti šalia įrengtoje pramogų zonoje, kur lauks gardų valgį gaminantys maisto vagonėliai.

Visai netoli krepšinio aikštelių bus įrengta ir „Pakrantės“ festivalio scena, kurioje tą dieną pasirodys Linas Adomaitis ir Evgenya Redko. Turnyro dalyviai ir žiūrovai bus kviečiami neišsiskirstyti ir sekmadienį pratęsti su koncertais bei gera muzika.

Turnyro pogrupių ir rungtynių tvarkaraštis: čia.

Primename, kad likus pusvalandžiui iki savo komandos pirmųjų rungtynių turnyro dalyviai privalo užsiregistruoti sekretoriate. Registruojantis kiekvienas komandos narys turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (su nuotrauka ir gimimo data).