E.Ulanovas: „Fenerbahce“ turi daug ginklų“ (VIDEO) 1

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienio vakarą sužais Eurolygos reguliariojo sezono pirmojo rato paskutiniąsias rungtynes. Žalgiriečiai savų žiūrovų akivaizdoje stos į kovą su Stambulo „Fenerbahce“.

Žaliai baltų kapitonas ir pats sezoną „Fenerbahce“ gretose žaidęs Edgaras Ulanovas tikino, kad, nepaisant Dimitrio Itoudžio auklėtinių šiuo metu fiksuojamos keturių iš eilės pralaimėjimų serijos turnyre, laukia susitikimas su itin pajėgiu varžovu.

„Jie labai galingai pradėjo sezoną ir pirmavo lygoje. Kaip ir kiekvienais metais Eurolygoje neišvengsi pakilimų ir nuopuolių. Dabar komanda pralaimėjusi keturis susitikimus iš eilės. Mūsų laukia labai pavojingas varžovas, ypač po tiek pralaimėjimų, žinant ir trenerį, kuris iš žaidėjų išreikalauja maksimumą. Pati komandos sudėtis yra labai kokybiška, daug skambių pavardžių“, – tikino E.Ulanovas.

Turnyro lentelėje „Žalgirį“ nuo „Fenerbahce“ skiria dvi pergalės. Komandos kapitonas tikisi, kad žaisdami namuose žalgiriečiai sugebės parodyti gerą rezultatą ir sumažinti atotrūkį iki Turkijos čempionų klubo.

„Vienintelis dalykas – žaidžiame namuose ir turime galvoti tik apie pergalę. Čia jau nugalėjome daug gerų ir rimtų varžovų. Su sirgalių pagalba tikimės gerų rungtynių, 40 minučių kuo geresnės kokybės, nes „Fenerbahce“ turi daug ginklų“, – aiškino žalgirietis.

Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahce“ rungtynės „Žalgirio“ arenoje prasidės ketvirtadienį 19.44 val.

Komentarai

  1. .

    imkit napiera ir kuo greiciau… sveikatos evansui.