Kėdainiuose laimėjęs „Žalgiris“ žengė į „Betsafe-LKL“ pusfinalį (VIDEO) 3

Kazio Maksvyčio treniruojamas Kauno „Žalgiris“ tiesiausiu keliu žengė į „Betsafe-LKL“ pusfinalį. Žalgiriečiai išvykoje rezultatu 92:86 (29:18, 23:17, 22:25, 18:26) įveikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ekipą ir ketvirtfinalio seriją laimėjo rezultatu 2:0.

Po tris taškus pelnė Tomas Dimša ir Isaiah Tayloras, Rolandas Šmitas pridėjo dvitaškį, o Edgaras Ulanovas surinko penkis taškus – 13:9. Dvitaškius sumetė Ignas Brazdeikis, E.Ulanovas, Achille Polonara ir Kevarriusas Hayesas, Lukas Lekavičius ir Karolis Lukošiūnas taikliai metė iš toli, o Laurynas Birutis sumetė baudų metimus – 29:18.

A.Polonara ir K.Lukošiūnas smeigė po tritaškį, K.Hayesas įdėjo iš viršaus, o dvitaškius sumetė Dovydas Giedraitis ir E.Ulanovas – 41:26. Septynis taškus įsirašė I.Brazdeikis, o po du pelnė L.Lekavičius ir L.Birutis – 52:35.

Penkis taškus iš eilės iškart po pertraukos surinko L.Lekavičius, R.Šmitas įmetė dvitaškį, o E.Ulanovas taikliai metė iš toli – 62:52. Septyniais taškais pasižymėjo I.Tayloras, baudos metimus realizavo K.Hayesas ir A.Polonara, o E.Ulanovas įsirašė dar du taškus – 74:60.

Per pusę ketvirtojo kėlinio po du taškus pridėjo E.Ulanovas, L.Birutis ir L.Lekavičius, o skirtumas mažėjo – 80:72. Dvikovos pabaigoje varžovai priartėjo, bet T.Dimša smeigė tritaškį, taškus iš po krepšio įvertė L.Birutis, du dvitaškius metimus pataikė E.Ulanovas, o pergalę tolimu metimu įtvirtino K.Lukošiūnas – 92:86.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 20, L.Lekavičius 12, I.Tayloras 10, K.Lukošiūnas 9, I.Brazdeikis 9, L.Birutis 8, A.Polonara 7, T.Dimša 6, K.Hayesas 5, R.Šmitas 4, D.Giedraitis 2, A.Butkevičius 0.

„Nevėžis-Optibet“: D.Freemanas 16, B.Davisonas 15, D.Doualla 15, T.Lambrechtas 15, M.Valinskas 10.