Rygoje džiugiai priimta žinia dėl R.Šmito sprendimo likti Kaune 0

3840x530

Kol kaimyninė Latvija vis dar gyvena euforijoje po pasaulio ledo ritulio čempionate iškovotų bronzos medalių, už šios šalies krepšinio gerbėjų akių užkliuvo ir žalgirietiški akcentai.

Latvijos sostinėje Rygoje ant įvairių reklamos plotų, stendų ir viešojo transporto stotelių puikuojasi žinia apie tai, kad šios šalies krepšinio rinktinės narys Rolandas Šmitas ir toliau rungtyniaus Kauno „Žalgirio“ klube.

Praėjusią savaitę daugkartiniai Lietuvos čempionai sutartį su R.Šmitu pratęsė iki 2025–2026 m. sezono pabaigos. Tiesa, kontrakte yra numatyta galimybė krepšininkui išvykti po kiekvieno sezono, išskyrus šią vasarą.

Reklaminiuose plotuose kartu su R.Šmito atvaizdu taip pat yra paliktas kvietimas atvykti į Kauną ir palaikyti „Žalgirio“ komandą.

Tą kaimyninės šalies atstovai sėkmingai daro jau eilę metų, o jų palaikymas dar labiau išaugo būtent tada, kai žaliai baltus marškinėlius apsivilko R.Šmitas.

Latvijos krepšinio gerbėjus ypatingai traukia penktadieniais vykstančios Eurolygos rungtynės „Žalgirio“ arenoje.

„Žalgirio“ klubo partneriai Latvijoje pakalbino Rygoje sutiktus žmones ir paklausė jų nuomonės apie R.Šmitą bei jo sprendimą likti Kaune

„Žalgiris“ Latvijoje yra gerai žinomas vardas, todėl smagu ten matyti ir mūsų šalies akcentų. Tikiuosi, kad jam sekasi gerai“, – sakė sutiktas pašnekovas Edgars.

„Apie mūsų sportininkų pasiekimus užsienyje nuolat rašo žiniasklaida, todėl krepšinio gerbėjai Latvijoje tikrai žino, kas yra R.Šmitas ir kur jis žaidžia. Aš pats esu lankęsis Eurolygos rungtynėse „Žalgirio“ arenoje ir žinau, kokia puiki atmosfera būna Kaune“, – pasakojo jau kitoje vietoje kalbintas Raimonds.

Kauniečiai ir miesto svečiai R.Šmito žaidimą gyvai galės stebėti jau šį vakarą „Žalgirio“ arenoje, kai čia 18.30 val. startuos „Betsafe-LKL“ finalo serija.

Komentarai