Jaunieji žalgiriečiai pralaimėjo atkaklų mūšį Jurbarke 0

Prasidėjo antrasis „7bet-NKL“ etapas, kurio starte Kauno „Žalgirio-2“ (13-14) krepšininkai po atkaklios kovos išvykoje nusileido Jurbarko „Jurbarko-Kario“ (15-12) komandai 76:78 (17:24, 25:18, 11:16, 23:20).

Likus paskutinei minutei komandas skyrė vos vienas metimas (74:76), tačiau Igno Juškevičiaus baudų metimai suteikė šeimininkams saugesnį pranašumą (74:78).

Domantas Šarauskas kitoje atakoje vėl sumažino kauniečių deficitą (76:78), o jurbarkiečiai atsakymas buvo nesėkmingas ir paliko svečiams 9 sekundes.

Po Vytauto Pliaugos minutės pertraukėlės žalgiriečiai paskutinėje atakoje kamuolį patikėjo Dominykui Butkai, kurio sudėtingas tritaškis buvo netikslus.

Jurbarko ekipą į pergalę vedė būtent I.Juškevičius, kuris per 26 minutes pelnė 22 taškus (4/9 dvit., 1/1 trit., 11/14 baud.), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

Žalgiriečių nuo nesėkmės neišgelbėjo naudingiausią mačą „7bet-NKL“ pirmenybėse sužaidęs Nedas Raupelis, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 12 taškų (4/7 dvit., 4/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 2 blokai bei 24 efektyvumo balai.

Kauniečiams šioje dvikovoje nepadėjo kapitonas Nedas Montvila, Mantas Juzėnas, Aleksas Bieliauskas bei Dovydas Butka, kuris paskutiniame mače patyrė čiurnos traumą ir be krepšinio praleis kelias savaites.

„Žalgiris-2“: Dovydas Buika 15 (4/6 dvit., 7 atk. kam.), Domantas Šarauskas 14 (2/4 trit.), Nedas Raupelis 12 (4/7 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.), Dominykas Butka 11 (5/6 baud., 5 atk. kam.), Justas Stonkus 9 (3/7 dvit., 1/5 trit.), Matas Vokietaitis 7 (3/8 dvit., 6 atk. kam.).

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 22 (4/9 dvit., 11/14 baud., 10 atk. kam., 31 naud.), Tomas Delininkaitis 14 (2/7 dvit., 3/6 trit.), Lukas Žukauskas 11 (2/5 trit., 5/5 baud.), Karolis Kokoška (3/7 dvit., 6 atk. kam.) ir Mindaugas Lukauskis (4/5 dvit.) po 9, Vytautas Šarakauskas 8 (4/4 dvit.).