Tinklalaidė „Pick‘n‘Pod“ – pasiruošimas KMT ir karšto Belgrado atgarsiai 10

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai tęsia intensyvų pasiruošimą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertui vyksiančiam šį savaitgalį „Žalgirio“ arenoje.

Prieš kovas dėl pirmojo sezono trofėjaus „Žalgiris TV“ tinklalaidžių studijoje apsilankė Tautvydas Sabonis, kuris kartu su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku kalbėjo apie komandos ir kitas krepšinio aktualijas „Žalgiris Insider“ prenumeratoriams skirtoje tinklalaidėje „Pick‘n‘Pod“.

„Andrea moka kalbėti. Privalome rankas pakelti dėl trofėjaus, kiekvienas žaidėjas dėl to kovoja, – apie pasiruošimą Citadele KMT turnyrui kalbėjo T.Sabonis. – Kai vėliau būsi senesnis ir turėsi anūkų, galėsi pasakoti apie visus iškovotus trofėjus. Tokiam klubui kaip mūsų yra privaloma laimėti KMT. Žaidėjai yra labai nusiteikę. Turėjome gerą treniruotę, laukiame dar dviejų gerų treniruočių ir šeštadienio.“

Žalgiriečiai praėjusią savaitę, dar prieš Eurolygos pertrauką, Belgrade sugebėjo laimėti trilerį prieš vietos „Crvena Zvezda“ klubą (93:91). Karštoje dvikovos atmosferoje netrūko įtampos, o ją pakurstė ir pratrūkusios sirgalių emocijos – „Štark“ arenoje įsiaudrinusi vietinė publika pradėjo mėtyti daiktus.

„Buvo mėtomų elektroninių cigarečių, daug žiebtuvėlių, – pasakojo T.Sabonis. – Atrodo, lyg ir nieko, bet daiktų skraidė daug ir buvo toks duslus garsas trenkiantis. Žiūriu, kas čia? Buvo ir mėtomų monetų. Vieną, nukritusią, pasiėmė Efka (E.Beržininkaitis – past.). Viena nukrito ir prie manęs, o jis man ir sako: „pasiimk, turėsi prisiminimą“. Pagalvojau, kodėl ne? Vieną ir pats pasiėmiau. Kada nors bus įdomu parodyti savo vaikams tokį prisiminimą. Bet svarbiausia buvo neleisti, kad tie daiktai pataikytų žaidėjams į galvą. Bandžiau apsaugoti Keenano galvą. Truputį buvo baisu dėl to.“

Susitikimo pabaigoje, kai kiekviena ataka galėjo būti lemiama, „Crvena Zvezda“ sustabdė žalgiriečius pražanga. Teoriškai, likus žaist 21 sekundę, Belgrado klubo krepšininkai atsilikdami 2 taškais galėjo bandyti apsiginti be pražangos, kadangi žalgiriečių atakai buvo skirtos tik 14 sekundžių, bet oponentai visgi pažeidė taisykles.

„Kai peržiūrėjau tą klipą, mes irgi nepastebėjome to momento, bet dabar atrodo, kad būtų logiška jiems neprasižengti. Nepamirškite, kad po rungtynių lengva kalbėti. Gal jų treneriai turėjo daryti geresnį darbą, mes pastebėti, bet tokiose rungtynėse buvo tokia įtampa, aš to nepastebėjau. Dabar lengva kalbėti, bet, ačiū Dievui, kad viskas baigėsi į mūsų pusę“, – kalbėjo T.Sabonis.

Visoje prenumeratoriams skirtoje „Pick‘n‘Pod“ tinklalaidėje T.Sabonis kalbėjo apie Dovydo Giedraičio gynybą, Eurolygos klubų rezultatus prieš pertrauką, Domanto Sabonio nepatekimą į „Visų žvaigždžių“ rungtynes bei atsakė į „Žalgiris Insider“ prenumeratorių klausimus.

Komentarai

 1. KOCMOC

  jau si savaitgali tai tikrai bus jega, kai visi skanduos ta vieninga skanduote slavo ukrainu, nes Kaunas yra Kaunas, ne taip kdip Klaipeda, kur yra tik vienas bachuras visame mieste, tai Minedas.
  Bet Lukosiunas tegu geriau nesipainioja ir vaziuoja zaisti i Ryta

 2. nepasimetinek

  snargly kad supranti ukrainietiskai , arba bent rusiškai, is karto matosi kad dar piemenukas

 3. neapsimetinek

  turejo buti

 4. KOCMOC

  tu cia kam rasai, ruso subines kirmine ?

 5. nieko

  kito ir nesitikejau apart rusu subines gero ismanymo , tikrai taip niekas neskanduos , slava ukraini , taip tesingai skamba skanduotė , taip gal ir skanduosim

 6. KOCMOC

  puiku, butinai kartu skanduosim, visa arena. Putin huilo, Hemaroju slava !

 7. Bbd meras

  as siulau per kuba leisti ukrainieciu liaudies daina
  tyž mene pidmanula
  tyž mene pidvela
  tyž mene molodova
  s uma rozuma svela

  dainuotume bendrai, kas nedainuos, tas vatnikas gomosiekas

 8. hemerojus nukentėsi

 9. KOCMOC

  vaje, tavo grasinimas mane labai paveike, gal kaip nors susimylesi ir labai nebausi ? Ka ketini daryti ? Pazadu pasitaisyti

 10. KOCMOC

  sugalvojau dar 1 bendra skanduote, fanu tribuna pradeda : ruskij korabl
  o tada visa arena :
  idi nahui