Žalgiriečiai ir trečią kartą sezone įveikė „Rytą“ 14

Kauno „Žalgirio“ (22-2) komanda įsirašė dar vieną pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Andrea Trinchieri auklėtiniai sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje nugalėjo Vilniaus „Ryto“ (20-5) krepšininkus 92:78 (27:22, 22:19, 19:16, 24:21).

Rungtynių pradžioje keturis taškus rinko Laurynas Birutis, po tritaškį pataikė Keenanas Evansas ir Rolandas Šmitas – 10:8. Po perimto kamuolio pasižymėjo Edgaras Ulanovas, puskablį įmetė R.Šmitas, iš toli taiklūs buvo Edmondas Sumneris ir Brady Manekas, o pirmąjį kėlinį užbaigė E.Sumnerio prasiveržimas ir įspūdingas Kevarriuso Hayeso blokas – 27:22.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis varžovai lygino rezultatą (27:27), bet netrukus K.Evanso ir E.Ulanovo baudų metimai vėl išvedė žalgiriečius į priekį – 34:29. L.Birutis įdėjo po E.Sumnerio perdavimo, Lukas Lekavičius, E.Sumneris ir Dovydas Giedraitis šovė po tritaškį ir ilsėtis komandos išėjo „Žalgiriui“ pirmaujant 49:41.

L.Lekavičius pirmąją trečiojo kėlinio minutę pataikė tritaškį, bet po net 3 minutes žalgiriečių metimai nepasiekė tikslo – 52:50. Tylą nutraukė E.Sumnerio ir B.Maneko tritaškiai (58:52), po 2 minučių tą patį padarė K.Evansas (61:54), o po L.Lekavičiaus 4 taškų ir B.Maneko tritaškio skirtumas pirmą kartą perkopė dviženklę ribą – 68:57.

L.Lekavičius ir toliau rinko taškus, tritaškį smeigė D.Giedraitis, ataką „2+1“ pridėjo R.Šmitas – 78:61. K.Hayeso dėjimas ir dvitaškis, E.Sumnerio taškai ir du L.Lekavičiaus tritaškiai uždarė rungtynes – 90:71. Paskutiniuosius taškus baudų metimais pelnė B.Manekas – 92:78.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 22 (5 rez. perd.), B.Manekas 13, E.Sumneris 13, K.Evansas 12, R.Šmitas 9, L.Birutis 6, D.Giedraitis 6, E.Ulanovas 6 (8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), K.Hayesas 5 (2 blk.), D.Butka 0, N.Montvila 0.

„Rytas“: J.Gorhamas 11, J.Cole‘as 11, M.Echodas 10, G.Masiulis 10, M.Fosteris 10.