Žalgiriečiai namuose neturėjo vargo su Mažeikių komanda 1

Kauno „Žalgirio“ (24-3) krepšininkai toliau užtikrintai skina pergales „Betsafe-LKL“ čempionate. Andrea Trinchieri auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 95:68 (31:7, 25:23, 23:15, 16:23) įveikė Mažeikių „M Basket–Delamode“ (11-17).

Po penkis taškus surinko Edgaras Ulanovas ir Keenanas Evansas, šešiais pasižymėjo Laurynas Birutis ir komandas jau skyrė dviženklis skirtumas – 16:5. Septynis taškus tuomet pelnė Edmondas Sumneris, keturis surinko Kevarriusas Hayesas, o po dvitaškį pataikė Demetre Riversas ir Lukas Lekavičius – 31:7.

Dvitaškius sumetė Rolandas Šmitas ir L.Birutis, o E.Ulanovas ir Tomas Dimša smeigė po tritaškį – 42:18. Šešis taškus iš eilės surinko L.Birutis, taiklius tolimus metimus atliko K.Evansas ir Dovydas Giedraitis, o po baudos metimą realizavo K.Hayesas ir E.Sumneris – 56:30.

Tolimu metimu po pertraukos pasižymėjo E.Ulanovas, penkis taškus surinko Brady Manekas, o po dvitaškį įmetė D.Giedraitis su K.Hayesu – 68:34. Trečiojo kėlinio pabaigoje aštuonis taškus įsirašė R.Šmitas, o E.Sumneris taškus rinko baudų metimais – 79:45.

Paskutinio ketvirčio metu du taiklius tritaškius paleido L.Lekavičius, dvitaškį įmetė L.Birutis – 87:54. L.Lekavičius ir K.Hayesas dar pridėjo po dvitaškį, o E.Sumneris sumetė keturis baudų metimus – 95:68.

„Žalgiris“: L.Birutis 16 (8 atk. kam.), E.Sumneris 15 (4 rez. perd.), E.Ulanovas 11, R.Šmitas 10, L.Lekavičius 10, K.Hayesas 9 (7 atk. kam., 3 blk.), K.Evansas 8 (5 rez. perd.), B.Manekas 5, D.Giedraitis 5 (7 rez. perd., 3 per. kam.), T.Dimša 3 (4 rez. perd.), D.Riversas 3, D.Butka 0.

„M Basket–Delamode“: C.Collinsas 16, A.Antetokounmpo 13, E.Tubutis 12.