Lietuvos rinktinė nepasigailėjo Kataro krepšininkų 0

(www.krepsinis.net) Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato C grupės varžybose rezultatu 106:65 sutriuškino Kataro krepšininkus ir pagaliau iškovojo pirmąją pergalę.

Mūsiškiai aikštėje dominuoti pradėjo jau nuo pirmojo kėlinuko, vis didindami skirtumą. Po pirmojo ketvirčio Lietuva pirmavo net 20 taškų skirtumu – 31:11. Antrajame kėlinuke skirtumas toliau augo, o Katarui nieko nepavyko padaryti. Varžovams itin sunkiai sekėsi stabdyti mūsų aukštaūgius. Ilsėtis komandos išėjo, lietuviams pirmaujant net 60:28. Vien per pirmąją rungtynių dalį broliai Lavrinovičiai kartu surinko 24 taškus.

Po didžiosios pertraukos lietuviai kiek atsipalaidavo ir po trijų Kataro tritaškių komandas skyrė 26 taškai – 63:37. Tačiau šansų varžovams mūsiškiai nepaliko ir sutriuškino juos 106:65.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė K.Lavrinovičius, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius, L.Kleiza – 14 (5 atk. kam.), A.Macijauskas – 13, D.Lavrinovičius – 12, M.Kalnietis – 10 (5 rez. perd.), R.Javtokas – 9, D.Songaila – 7, P.Jankūnas – 6 (6 atk. kam.), M.Žukauskas – 6 (5 rez. perd.), T.Delininkaitis – 5, G.Gustas – 4 (5 pražangos).