Lietuviai neišvengė ispanų sutriuškinimo 0

(www.krepsinis.net) Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje Lietuvos rinktinė nesugebėjo pasipriešinti Ispanijos krepšininkams ir pralaimėjo jiems rezultatu 67:89 (11:28, 19:19, 12:18, 25:24).

Daug prasčiau rungtynes pradėjo mūsiškiai, kurie po J.C.Navarro tritaškio atsilikinėjo 3:11. Tačiau tuo viskas nesibaigė: ispanai spurtavo 11:0 ir užbaigė pirmąjį kėlinuką pirmaudami jau 28:11.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir antrajame ketvirtyje. Varžovai tęsė savo spurtą ir po jo rezultatas tapo 32:11. Lietuviai sugebėjo pelnyti 8 taškus be atsako ir atrodė, jog mūsiškiai atsigauna: skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (21:32). Deja, oponentai ir vėl buvo nesustabdomi, tuo tarpu mūsiškiai neišvengė klaidų ir ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 47:30.

Po didžiosios pertraukos visiškai nieko pakeisti aikštėje. Mūsiškiams ne tik nepavyko sušvelninti skirtumo, bet jis netgi buvo padidintas ir lietuviai neišvengė sutriuškinimo.

Ispanai visiškai iš žaidimo išjungė Lietuvos rinktinės lyderį Arvydą Macijauską, kuris per 21 rungtynių minutę į krepšį metė vos 2 kartus ir nepelnęs nei vieno taško padarė 6 klaidas.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė D.Lavrinovičius, surinkęs 17 taškų, L.Kleiza – 15 (14 atk. kam., 5 rez.perd.), M.Kalnietis – 14 (3 rez.perd., 5 kl.), K.Lavrinovičius – 8 (6 kl.), M.Žukauskas – 5, T.Delininkaitis – 4, G.Gustas ir D.Songaila – po 2.

Ispanams 25 taškus pelnė ir 9 kamuolius atkovojo P.Gasolis, J.C.Navarro surinko 22 taškus, R.Fernandezas – 10.

Šįkart lietuviai padarė 28 klaidas, ispanai – 11.

Lietuviai kovą pasaulio čempionate tęs dėl 5-8 vietų.