„Žalgirio“ jaunimo pergalė Lenkijoje 0

Kauno "Žalgirio" jaunimas draugišką keturių komandų turnyrą Lenkijoje pradėjo pergale. Žalgiriečiai rezultatu 109:60 sutriuškino bendraamžius iš Ukrainos – Odesos "Južniy Adžalik" komandą.

Po rungtynių vyriausiasis Kauno "Žalgirio" dukterinės komandos treneris Rimvydas Samulėnas sakė, jog pirmasis kėlinys klostėsi nervingai, žaidimas vyko apylygiai. Antrojo ketvirčio pradžioje žalgiriečiams pavyko atitrūkti dešimties taškų skirtumu, tačiau varžovai kibios gynybos dėka sugebėjo kauniečius pasivyti. Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje visiškai pasikeitė. Žalgiriečiai pradėjo dominuoti, o ukrainiečiai nerado jokių priešnuodžių tokiam sėkmingam Kauno ekipos žaidimui.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Donatas Motiejūnas, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių. 17 taškų įmetė ir 17 kamuolių atkovojo Povilas Butkevičius. 16 taškų pridėjo Artūras Milaknis.

Pergalės džiaugsmą truputį apkartino "Žalgirio" jaunojo talento iš Estijos Siim – Sander Vene išnarinta čiurna. Treneris R. Samulėnas tikisi, kad trauma nėra rimta ir krepšininkas tęs pasirodymą turnyre. Mažai rungtyniavęs estas spėjo pelnyti du taškus ir atkovoti vieną kamuolį.