„Žalgirio“ jaunimas suklupo Prienuose 0

"Žalgirio" jaunimas, vienvaldžiai NKL čempionato lyderiai, ketvirtadienį išvykoje susitiko su Prienų "Rūdupio" krepšininkais.
Nuo pirmųjų minučių aikštėje užvirė kieta kova, po taiklių P. Abramavičiaus metimų, į priekį įsiveržė Prienų krepšininkai (16:8, 6 min.) Iki pirmo kėlinuko pabaigos skirtumas išaugo iki 12 taškų. Toliau sekė žalgiriečių spurtas – iki ketvirčio pabaigos, svečiams pavyko išlyginti rezultatą – 23:23 .
Antrajame kėlinuke Prienų krepšininkai, po R.Skaisgirio tritaškio, įsiveržė priekį 26:23. Tačiau Kauno klubas neleido įsibėgėti šeimininkams ir likus žaisti 3min., po P. Kleizos baudos metimo, įsiveržė į priekį (28:29). Bet kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga, tai buvo paskutinis kartas, kai kauniečiai pirmavo šiose rungtynėse. Po kelių sėkmingų "Rūdupio" krepšininkų atakų, rezultatas pakrypo į Prienų komandos naudą (36:35).
Po didžiosios pertraukos „Rūdupio" komanda per 3 min. susikrovė 11 taškų persvarą, kurią dar po 2 min padidino iki 13 taškų . Kai „Rūdupio“ komandos vyr. treneris V.Šeškus gavo techninę pražangą, kauniečiai atsitiesė ir kėlinukas baigėsi 71:63 aikštės šeimininkų naudai.
Ketvirto kelinio 5-toje minutėje, po R. Skaisgirio ir J.Pavlavičiaus metimų, „Rūdupis“ priekyje jau 14 taškų skirtumu (83:69). Bet jaunieji žalgiriečiai nesudėjo ginklų, po jų taiklių metimų iš tritaškio zonos ( A.Milaknis pataikė du iš eilės) rezultatas, likus žaisti mažiau nei minutę, buvo 88:87 prieniškių naudai. Tačiau „Rūdupio“ kapitonas R.Maceina šaltakraujiškai sumetė 8 baudas iš eilės ir Kauno „Žalgiris -SM“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą čempionate rezultatu 94:89.

Prienų "Rūdupis: P. Abramavičius 22 tšk., E. Petravičius 19 tšk., J.Pavlavičius 15 tšk., R. Skaisgirys ir R. Maceina po 11 tšk.

„Žalgiris-SM“: P.Butkevičius 22 tšk., A.Milaknis 15 tšk., Š.Vasiliauskas 13 ašk., T. Barštys 13 tšk.