Bilietai į pirmąjį Eurolygos mačą – jau prekyboje! 0

Kauno sporto halės ir visose bilietai.lt kasose prasidėjo prekyba į pirmąsias naujojo Eurolygos sezono žalgiriečių rungtynes namuose. ŪBIG valdomo Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pergalėmis jau spėjo paženklinti Baltijos bei Lietuvos lygų čempionatus ir laukia stipriausių Europos komandų iššūkio.

Naujieji BBL taurės savininkai spalio 21 d. Kauno sporto halėje priims svečius iš Prancūzijos, Vilerbano „Asvel“ krepšininkus. Į Kauną atvykstantys Prancūzijos čempionai, tarpsezonyje papildę sudėtį lietuviu Mindaugu Lukauskiu, savo sugrįžimą į Eurolygą norės užtvirtinti pergale, tačiau sausakimšos Halės palaikymo besitikintys žalgiriečiai stipriausioje Europos krepšinio lygoje yra pasiryžę startuoti kovingai ir sėkmingai.

Likus dviems savaitėms iki mūšių Eurolygoje pradžios, sezono abonementais neapsirūpinę ir vietų Kauno sporto halėje neužsitikrinę „Žalgirio“ gerbėjai gali tai padaryti įsigydami bilietus į startinę žalgiriečių dvikovą su prancūzais.

Nekantraujantiems įsigyti bilietus – gera žinia. Išsirinkus vietą bet kurioje Kauno sporto halės zonoje, bilietas kainuos pigiau nei į praėjusio sezono Eurolygos varžybas. Likus kelioms dienoms iki mačo bilietai gali brangti, todėl „Žalgirio“ gerbėjai turėtų suskubti apsilankyti Eurolygos sezono atidarymo rungtynėse.

Bilietai į spalio 21 d. Kauno „Žalgirio“ – Vilerbano „Asvel“ rungtynes – nuo 30 iki 85 Lt.

Visą informaciją apie bilietus rasite „Žalgirio“ interneto svetainės skiltyje „Bilietai“.

Komentarai